Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Xavi: Nikdy bych neudělal to, co Piqué

Xavi: Nikdy bych neudělal to, co Piqué

Xavi: Nikdy bych neudělal to, co Piqué © goal.com - Gerard Piqué

1

Líbilo se

16.09. - Dalším člověkem, který se vyjádřil k aktuální situaci, jíž prochází stoper Barcelony Gerard Piqué, byl jeho bývalý spoluhráč, dnes hráč katarského Al-Saddu, Xavi Hernández. Za sebe řekl, že by nikdy provokace na adresu Realu Madrid neuděl, ale současně ho i omluvil, neboť Piqué je prý takový.

Xavi Hernández, který po odchodu z Barcelony působí v katarském Al Saddu, se nedomnívá, že by pískot na Gerarda Piquého během zápasů španělské reprezentace byl nějaký nepřátelský. A hlavně má jasno, proč tato reakce vznikla.

„Podle mě na něj pískají kvůli Kevinu Roldánovi (pozn: zpěvákovi, který se účastnil oslav 30. narozenin Cristiana Ronalda a jemuž Piqué poděkoval za to, že nebýt jeho, Barcelona by titul nezískala) a vůbec kvůli vztahům mezi Barçou a Realem. Nemyslím si, že by to mělo jakoukoliv souvislost s politikou, jinak by museli pískat i na mě, Busquetse a vůbec všechny Katalánce. Gerard je prostě takový. Rád je středem pozornosti,“ řekl pro deník Marca.

„Já mám rád pozornost jenom když mám míč na hřišti. Ale Piqué se rád předvádí, dělá legrácky a podobné vtípky se pochopitelně nelíbí fanouškům Realu, kteří navštěvují zápasy reprezentace. Proto na něj pískali. Ani já ani Iniesta bychom podobně žerty nikdy nedělali. Ale Piqué je takový, nedělá to se zlým úmyslem. Pískot mu vůbec nevadí," dodal ještě Xavi.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, goal.com

Související odkazy
Nejnovější články