Zpět na » Primera Division » Baptista se chce vrátit

Primera Division - Baptista se chce vrátit

0

Líbilo se

20.04. - Julio Baptista se chce vrátit do Ĺ panělska. V létě se uskutečnila výměna mezi ním a José Antonio Reyesem, po kterém toužili v Realu Madrid. Baptista musel více méně nedobrovolně obléknout dres londýnských Kanonýrů.

Domluveno je roční hostování obou hráčů, Baptista však prohlašuje že na britských ostrovech zrovna spokojený není. "Tohleto podnebí, které tady je mě dost unavuje, jeden den svítí sluníčko a dalších třicet dní prší. Má přítelkyně a maminka jsou z toho špatní, ze tady v Anglii není sluníčko, Madrid jim hodně chybí."

Takto bez vytáček vše na rovinu uvedl pro The Times. Ani město ani styl hry Baptistovi moc nesedí. "Premier League je hodně tvrdá. Jsem prostě Brazilec, rád se pomazlím s míčem, udělám nějakou tu kličku...

Arsene Wenger mi to nezakazuje, ale hra je tak rychlá, že na to není vůbec čas." Výsledek toho je pouhých osm utkání, které "La Bestia" v této sezoně odehrála. "Týmy ze severu jsou hrozné. Když s nimi hrajeme napočítáte zhruba třicet dlouhých nakopnutých balónů od stoperů až na útočníky."

Rozhodně nevylučuje, že by zůstal v Arsenalu, ovšem přímo z něj čiší touha vrátit se do slunného Ĺ panělska. "Možná, že zůstanu, ale právě teď nevím s jistotou, kde zůstanu. V hlavě pořád mám druhou šanci v Realu Madrid, už jsem vyzrálejší, než když jsem přišel poprvé," myslí si Julio Baptista.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články