Zpět na » Primera Division » Casillas: Musíme nad Valencií vyhrát

Primera Division - Casillas: Musíme nad Valencií vyhrát

0

Líbilo se

20.04. - Iker Casillas, gólman třetího celku tabulky, Realu Madrid, má před sebou velmi důležitý zápas. V sobotu na něj čeká souboj se čtvrtou Valencií. Real nic jiného než tři body nebere.

Casillas uvedl, že se v posledním týdnu hodně zveličují výkony rozhodčích. K sobotnímu zápasu prohlásil: "V našich hlavách je pouze výhra nad Valencií, je to soused v tabulce a tak to bude velmi těžký zápas. Ten kdo prohraje může ligovému titulu říci nashle."

Kromě toho doufá, že se Realu podaří zmenšit ztrátu na vedoucí Barcelonu. "Myslím si, že Barcelona ve Villarrealu ztratí." Casillas si rovněž trochu postěžoval na nabitý kalendář, který je teď se spoluhráči čeká. "Máme to trošku těžší, utkáme se s přímými rivaly v tabulce a s týmy, které hrají o mnoho. Ale takhle to prostě je a musíme být optimisté a doufat, že to zvládneme," prozradil pro realmadrid.com

O víkendu byl rozhodčí Turienzo Alvarez hodně přísný na Casillasův tým v utkání na hřišti Racingu Santander (1:2). Sám brankář už nechce nějak přiživovat diskuze o jeho výkonu, přesto si neodpustil řečnickou otázku na téma dvou odpískaných penalt v neprospěch Bílého baletu, které byly hodně diskutabilní.

"Ptám se sám sebe, co by se stalo, kdyby byly penalty písknuté v náš prospěch," táže se. "Myslím si, že to byly dvě penalty hodně sporné, osobně si myslím, že ani jedna z těch dvou nebyly. Rozhodčí se spletl. Byli jsme hodně rozzuření, já určitě, ale měli bychom mít na paměti, že jednou vám prostě přidají a jindy zase seberou. Ovšem v okamžiku, ve kterém se liga nachází je prostě ta nažhavenost větší," dodal.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články