Zpět na » Primera Division » Nová kauza v Realu zažehnána: Pepe prodlouží smlouvu do roku 2017

Primera Division - Nová kauza v Realu zažehnána: Pepe prodlouží smlouvu do roku 2017

Nová kauza v Realu zažehnána: Pepe prodlouží smlouvu do roku 2017 © insidespanishfootball.com - Pepe

0

Líbilo se

12.08. - Žádná další kauza v Realu Madrid prozatím nebude. Stoper Pepe, jemuž končila příští rok smlouva, a o jejím prodloužení dlouho nebylo vidu ani slechu, nakonec zřejmě našel s vedením Bílého baletu společnou řeč a podle informací deníku AS by měl v brzké době prodloužit kontrakt do roku 2017.

„Pepe zůstane v Realu Madrid minimálně do roku 2017. V příštích dnech prodlouží svůj kontrakt,“ oznamuje na svých internetových stránkách španělský deník AS. Pokud by Pepe nenašel s vedením společnou řeč, mohl od 1. ledna vyjednávat o smlouvě s kterýmkoliv klubem a v létě odejít zadarmo.

Podobnou situaci v Realu už letos zažil, když podobným stylem opustil řady blancos záložník Sami Khedira, který momentálně působí v Juventusu Turín.

Úleva je to i pro trenéra Rafu Beníteze, který může být s obsazením stoperského postu více než spokojený a na případné nepříjemnosti v podobě zranění či trestů tak bude lépe připraven. Právě obrana je v novém systému španělského trenéra jedním z nejdůležitějších prvků a na ni chce postavit svoji hru.

Zrovna pro první ligový zápas v Gijónu měl kvůli svalovému zranění Pepe chybět, nicméně je ho start nyní již zcela vyloučen není a mohl by se na stadionu El Molinón 23. srpna objevit.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články