Zpět na » Primera Division » Albelda trénuje, Villa se zranil

Primera Division - Albelda trénuje, Villa se zranil

0

Líbilo se

19.04. - David Albelda, trpěl zraněním kolene, které mu znemožnilo hrát ligový zápas proti Seville. Nicméně teď už je zcela uzdraven a celý trénink se zbytkem svých spoluhráčů bez problémů absolvoval. Naopak David Villa se na tréninku zranil.

Kapitán Valencie se v úterý podrobil magnetické resonanci, která odhalila vodu v kolením kloubu. Ovšem dnes už trénoval na stejné úrovni jako zbytek hráčů Valencie, a proto je velice pravděpodobné, že bude trenéru Floresovi k dispozici už pro příští utkání s Realem Madrid.

Naproti tomu se ale zranil útočník a jedna z hlavních postav současné Valencie, David Villa. Zranění mělo za následek jeho neúčast na tréninku. Avšak ještě se stále čeká, co prohlásí kluboví lékaři. Jestli si bude účastnit zítřejšího tréninku, který bude zároveň poslední přípravou před těžkým soubojem s Realem Madrid, je nanejvýš pravděpodobné, že bude hrát.

Dalším útočníkem, který také netrénoval, byl Miguel Ă�ngel Angulo. V úterý totiž musel předčasně odejít z tréninku a od této doby trénuje už jen na okraji a nezapojuje se do plného tréninku tak, jako ostatní zdraví hráči. Kvůli přetížení tak bude chybět i v utkání na Bernabéu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články