Zpět na » Primera Division » Messi jako Maradona

Primera Division - Messi jako Maradona

0

Líbilo se

19.04. - Lionel Messi, útočník FC Barcelona ve včerejším utkání semifinále Copa del Rey zaznamenal nádherný gól a nejen v samotném Ĺ panělsku se zvedla vlna nadšení a každý si hned vybavil gól jeho krajana Diega Maradony z mistrovství světa v Mexiku.

"Jsem spokojený s tím, jak jsem to dal, ale jsem v klidu," řekl Messi, čímž chtěl dokázat, že mu gól rozhodně nestoupne do hlavy. "Možná, že to byl podobný gól jako dal Diego, ale všechno jde dál a je potřeba myslet i na to ostatní," řekla hvězda včerejšího večera.

"Byl moc hezký a děkuji za to Bohu, ale je třeba pokračovat dál. Tento gól věnuji Diegovi Armandu Maradonovi aby se uzdravil." Argentinec měl hned od začátku jasno, co s míčem udělá. "Nemyslel jsem na nic jiného, než dostat se k brance a míč do sítě. Původně jsem chtěl vystřelit dřív, ale musel jsem se vyhnout obránci a jít dál."

Nakonec Messi zdůvodnil své výborné výkony za poslední měsíc. "Jsem úplně natěšený do hry poté, co jsem byl takovou dobu zraněný."

Trenér Rijkaard označil Messiho gól jako "umělecké dílo". Messi je velký talent, vstřelil krásný gól. Určitě se hodně podobá gólu Maradony, ale myslím si, že Messi zrychluje ještě více. Byl to Leův krásný gól," řekl kouč. Dále trenér Barcelony pochválil své svěřence, jak dokázali zareagovat na rychlé góly soupeře, které zkorigovaly stav utkání na 3:2.

"Zareagovali jsme dobře a dali jsme další dva góly. Myslím, že po tomto utkání je třeba pogratulovat týmu za odvedenou práci. Takové utkání jsme potřebovali, máme velký náskok, ale ještě je tu odveta. Souboj ještě není rozhodnutý," uvedl.

Trenér hostujícího Getafe se ke gólu Messiho vyjádřil následovně: "Asi tam byla chyba, že jsme nezastavili akci dříve, měli jsme udělat nějaký faul, nemůže se stát, že se takhle dostane až do vápna. Byli jsme hodně mírní, to se v semifinále nesmí stávat. Nemůžeme nechat Barcu hrát tak, jako v první půli, jestli uděláte faul a dají vám žlutou, nic se neděje, ale nemůžete hrát takhle noblesně," svěřil se Schuster. "Naše povinnost je udělat v odvetě všechno možné, ve fotbale už se staly různé věc. Výsledek je hodně vysoký a s kvalitou Barcy je to o to těžší, ale budeme se snažit udělat všechno možné," uzavřel německý trenér.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články