Zpět na » Primera Division » Pohár: Dnes druhé semifinále

Primera Division - Pohár: Dnes druhé semifinále

0

Líbilo se

19.04. - Dnes je na pořadu druhé semifinálové utkání Copa del Rey mezi Deportivem La Coruňa a Sevillou. Domácí se budou snažit udělat první krok k postupu do finálového utkání, třetího v jejich historii, které se hraje 23.června.

Navíc si chtějí udobřit své fanoušky po porážce v derby s Celtou. Trenér Caparrós v šestnáctičlenné nominaci opominul mimo jiné Fabiana Estoyanoffa, který tvoří nedílnou součást ligové sestavy. Dále v nominaci není nejdražší letošní akvizice Riki ani dva kreativní mladíci Iago a Verdú. V brance by měl dostat šanci Munúa, který v lize kryje záda Aouatemu a zadní formace by měla mít stejnou podobu jak je v poháru obvyklé, Coloccini, Andrade, Lopo a Capdevila.

V základu by se měli objevit i Arizmendi a Cristian Hidalgo. Zbytek sestavy bude velký otazník, neboť záleží na tom, jaké rozestavení trenér Caparrós použije. Zítřejší soupeř ze Sevilly se bude snažit dostat do pohárového finále, naposledy se jí to povedlo v roce 1962, to už je nějaký ten pátek. Tehdy to bylo její páté finále a Sevilla v něm podlehla Realu Madrid.

Andaluzané mají hodně nabitý program, v nedělním zápase s Valencií odpočívali například brankář Palop, dánský záložník Christian Poulsen a Frederic Kanouté. Teď na druhý celek v ligovém pořadí čeká o víkendu Athletic, ve čtvrtek cestuje Sevilla do Pamplony k prvnímu semifinále poháru UEFA.

Pro zápas s Deportivem nejsou v šestnáctičlenné nominaci znovu brankář Palop, který se dostává ze zranění lýtka, Antonio Puerta, který má po zápase na Mestalle problémy s kotníkem a Andreas Hinkel, který byl ve Valencii vyloučen. Trenér nechá doma ještě Davida Casteda, Fernando Sales, Renato a Chevantón. Z bolesti třísel se rychle zotavil Kanouté, který by měl být v sestavě.

Sestavy:

Deportivo: Munúa; Coloccini, Lopo, Andrade, Capdevila; Barragán, De Guzmán, Duscher, Cristian; Juan Rodríguez nebo Taborda, Arizmendi.

Sevilla: Cobeño; Daniel Alves, Javi Navarro, Escudé, Dragutinovič; Jesús Navas, Poulsen, Maresca, Adriano; Kanouté , Luis Fabiano.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com /fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články