Zpět na » Primera Division » Ronaldinho je už skoro připraven

Primera Division - Ronaldinho je už skoro připraven

0

Líbilo se

18.04. -

Ronaldinho už dnes na La Masía normálně trénoval. Pokračoval zde ve svém plánu, který byl pro něho vytvořen, aby se dostal zpět do formy. Barcelonští lékaři také tvrdí, že jeho nástup v ligovém utkání proti Villarrealu není nemožný.

Poté co klub popřel, že hráč trpí mononukleózou, což by Ronaldinhovi mohlo zabránit v hraní prakticky po celý zbytek sezóny, dnes už Brazilec trénoval. Cvičil společně s Victorem Valdésem a Ludovicem Giulym, kteří ještě stále nejsou připraveni na dnešní utkání proti Getafe.

Ronaldinho trénoval na vysoké úrovni a uskutečnil několik odlišných cviků, které mají zlepšit jeho fyzičku. Samozřejmě do toho zahrnul i cvičení s balónem. Zdá se, že v nedělním utkání proti Villarrealu by se už na trávníku mohl objevit.

Každopádně jeho fyzický stav bude zvážen až na konci týdne. Brazilský hráč byl velmi zesláblý, protože, jak katalánský klub prohlásil, trpěl silným zánětem mandlí. Ideální plán trenéra a lékařů byl takový, že Ronaldinho bude odpočívat proti Mallorce a proti Getafe v zápase Copa del Rey, aby v závěru sezóny mohl čelit soupeřům v nejlepší formě.

Jak může být ztráta jednoho klíčového hráče velmi znatelná, poznala Barca v zápase na Nou Campu proti Mallorce, kde se bez Ronaldinha v útoku trápila. Chyběly Brazilcovy přesné a nečekané přihrávky, které by mohly překvapit dobře zorganizovanou obranu soupeře.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články