Zpět na » Primera Division » Atlético sleduje Katsouranise

Primera Division - Atlético sleduje Katsouranise

0

Líbilo se

18.04. - Atlético Madrid už zkoumá hráčský trh, aby se posílilo na postu defenzivního záložníka pro příští sezonu. Nedávno se vyslovil Portugalec Costinha, že by v případě, že nebude nastupovat zvažoval odchod z klubu.

Atlético má v úmyslu hledat hráče podobných charakteristik, jako je Costinha. Tomu by odpovídal Kostas Katsouranis, který v této sezoně obléká dres Benficy Lisabon v portugalské lize.

Katsouranis přišel do lisabonského klubu před touto sezonou z AEK Atény, který za něj vyinkasoval 3,8 milionů eur. Dosud řecký reprezentant odehrál 24 ligových utkání a dal v nich pět branek, za AEK sehrál 112 utkání a dal v nich 49 gólů.

Katsouranis je stálým členem reprezentačního týmu, stejně tak jako Giourkas Seitaridis, jenž by se stal jeho spoluhráčem v týmu. V Portugalsku v roce 2004 se stal mistrem Evropy. Kromě spousty reprezentačních zkušeností si zahrál rovněž v Lize mistrů a poháru UEFA.

Smlouva Katsouranisovi končí až v roce 2010, ale v plánech Benficy do budoucna rozhodně nefiguruje jako nedotknutelný a klub by byl ochoten naslouchat nabídkám, které přijdou. Kromě Atlética o hráče projevili zájem také Villarreal, Werder Brémy a Tottenham.

Další hráči, kteří jsou bedlivě sledováni vedením týmu z hlavního města jsou Brazilec Mattos a záložník Racingu Santander Vitolo. Mattose již chtěla Benfica před pár měsíci. Je to defenzivní záložník, který má od svého klubu, Corinthians, slíbeno, že ho v létě prodají. Mattosovi i Vitolovi končí smlouva v roce 2010. Trenér Atlética Aguirre chtěl Vitola koupit ještě když trénoval Osasunu. Hráče sledují rovněž Valencia a Zaragoza.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články