Zpět na » Primera Division » Casillasův konec v Realu je na spadnutí. Vybírat může až z deseti nabídek a nechce dělat problémy

Primera Division - Casillasův konec v Realu je na spadnutí. Vybírat může až z deseti nabídek a nechce dělat problémy

Casillasův konec v Realu je na spadnutí. Vybírat může až z deseti nabídek a nechce dělat problémy © as.com - Iker Casillas

0

Líbilo se

11.06. - Zůstane, odejde. Zůstane, odejde. Takhle, jako na houpačce, se střídaly informace o budoucnosti Ikera Casillase v Realu Madrid. Momentálně to spíš vypadá na jeho odchod. Španělská televizní stanice TVE už ve svých zprávách o Casillasově konci na San Bernabéu hovořila jako o hotové věci.

Ačkoliv ještě na konci května Iker Casillas, kapitán Realu Madrid, mluvil o tom, jak je v Bílém baletu spokojený a že určitě zůstane za každou cenu, španělská televizní společnost TVE nyní přinesla úplně odlišné informace.

Dle zmíněné stanice Casillas připravuje svůj odchod z klubu vzhledem k blížícímu se přestupu brankáře Davida de Gey z Manchesteru United, který by měl být dokončen v polovině příštího týdne. Podle španělské televize nechce Casillas dělat klubu problémy.

Vedení Blancos si přeje odchod odpovídající jeho zásluhám v klubu a zaručilo se, že nebudou žádné problémy po ekonomické stránce. TVE dokonce uvedla, že v případě, kdyby Casillas přijal nabídku, která nedosahuje výše jeho aktuálního kontraktu, Real by po dobu dvou let, co má ještě Casillas na San Bernabéu platnou smlouvu, výši jeho výdělku dorovnával.

A Casillas se v nabídkách může rozhodně přehrabovat. Prý jich má na stole hned deset a ta finančně nejzajímavější je z tureckého Fenerbahce.

Jedná se skutečně o definitivní konec madridské legendy, která je věrna bělostným barvám tohoto klubu již 25 let?

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kvality stále má ale de Gea začína mať zvučnejšie meno, tak Real ho musí samozrejme mať

thornhill
Lazar - 11.06. Odpovědět

Další pokémon do Perézovi sbírky....

Lazar
Reklama
Reklama
Nejnovější články