Zpět na » Primera Division » Zloba na rozhodčího

Primera Division - Zloba na rozhodčího

0

Líbilo se

15.04. - Trenér Realu Madrid Fabio Capello rozhodně po včerejším zápase, který jeho tým prohrál na stadionu El Sardinero 1:2, nezářil štěstím. Přestože Real neodehrál špatný zápas, dvěma spornými penaltami přišel o všechny body.

Capello navíc vyjádřil velkou nespokojenost s výkonem rozhodčího Turienza Alvareze, který porážku přičítá "dvěma zapískaným penaltám" a ne špatné hře jeho svěřenců, kteří odehráli "jedno z nejlepších utkání v této sezoně." K trošku vzrušenému závěru, kdy hráči reagovali podrážděně na rozhodčího poznamenal: "Jsou naštvaní, protože pískl dvě penalty, které nebyly. Sehráli dobrý zápas, měli šance vstřelit druhou branku. Při první penaltě Diarra nejprve trefil balón, rozhodčí to neviděl, protože byl v zákrytu," popsal.

Nakonec Capello odmítl potvrdit fakt, že by vítězství Racingu bylo spravedlivé a vyjádřil přsvědčení, že jeho tým vyvinul velké úsilí, aby dal druhou branku a rozmnožit náskok 1:0 s kterým šli do kabin. "Měli jsme díky Higuaínovi tři jasné šance, Racing žádné šance neměl, jenom dvě penalty. Ve druhé půli se snažili otočit výsledek a povedlo se jim to," prohlásil.

I když Real v Santanderu nezískal ani bod, Fabio Capello nechtěl házet flintu do žita v souboji o ligový titul. "Ještě jsou před námi utkání, pořád na to ještě myslíme. Tohle mužstvo, které bojuje a má svoji kvalitu se mi moc líbí," uzavřel. Rovněž stoper Cannavaro, který měl prsty, nebo spíše ruce ve druhé penaltě, nechal proudit svou nespokojenost s výkonem rozhodčího ve včerejším utkání na Sardineru. "Jsme velmi nazlobení na rozhodčího, který pískl dvě penalty, které podle mě nejsou spravedlivé.

Při první penaltě hrál Diarra balón, při té druhé jsem nestáhl Žigiče. Musíte být hodně silný, aby jste stáhl chlapa, který má 202 centimetrů a to já nejsem," prohlásil. "Rozhodčímu jsem řekl, že to nebyla penalta a on mi dal žlutou kartu. Ztratili jsme tři důležité body, kabina je tím poznamenaná. Byla to opravdu škoda, hráli jsme dobře," řekl Cannavaro.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články