Zpět na » Primera Division » Atlético chce Higuaína, hráče již kontaktovalo

Atlético chce Higuaína, hráče již kontaktovalo

Atlético chce Higuaína, hráče již kontaktovalo © arabia.msn.com - Gonzalo Higuain

0

Líbilo se

25.05. - Atlético Madrid se poohlíží po nových posilách. Jednu velkou rybu by rádo ulovilo do útoku, protože se dá očekávat odchod nespokojeného Maria Mandžukiće. Zastoupit by jej mohla další velká hvězda - argentinský kanonýr Gonzalo Higuaín.

Atlético chce využít napjaté a nelepšící se situace Gonzala Higuaína, který v klubu není zcela spokojen. Nepřidá mu ani fakt, že se Neapol opět nepodívá do Ligy mistrů, což byla původně jedna z podmínek Argentincova setrvání. Střelec Neapol byl navíc v minulém utkání s turínským Juventusem střídán už o poločasové pauze a evidentně nebyl zraněn.

Na Higuaínově spokojenosti moc nepřidává ani fakt, že Neapol zřejmě opustí španělský trenér Rafael Benítez, který hráče hodně podporoval a spoléhal na něj. Podle informací italského vydání Sky Sport celou situaci pečlivě a zblízka monitoruje madridské Atlético. Jeho trenér, kterým je Argentinec Diego Simeone, o hráče hodně stojí. A rád by jej získal také proto, že na odchodu je první útočník Atlética, Mario Mandžukić.

Atlético není jediným týmem, který projevil o Higuaína zájem. Neapol kontaktovakl také Liverpool a Arsenal, ale Higuaín by se prý raději vrátil do prostředí španělské La Ligy. "El Pipita", jak se hráči v Itálii přezdívá, je poslední dobou hodně napjatý. Jeho hádky s vlastními spoluhráči jsou i na hřišti stále častější, z Higuaína čiší nespokojenost, fanoušci jej poměrně často otevřeně kritizují a sám hráč měl nedávno konflikt se soupeřovým brankářem Mirantem přímo na hřišti. Vybere si odchod?

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Nejnovější články