Zpět na » Primera Division » Na Sardineru je to těžší než na Nou Campu

Primera Division - Na Sardineru je to těžší než na Nou Campu

0

Líbilo se

14.04. - Real Madrid jede do Santanderu, aby tam potvrdil svoji dobrou formu z posledních zápasů. Může také využít toho, že se ve 30. kole Primera división spolu utkají dva kandidáti na titul a jakékoliv jejich zaváhání může Real výhrou nad Racingem využít.

La Liga se už pomalu blíží ke konci a Real Madrid čeká těžká zkouška na hřišti Racingu Santander. Stadion El Sardinero bude pro tým Fabia Capella asi nejtěžší zkouškou ve zbývajících kolech a může se pro ně stát osudným. Hráči Racingu totiž svůj stadion přeměnili skoro na nedobytnou pevnost. Konkrétně zde naposledy utrpěli porážku 10. prosince v utkání proti Realu Zaragoza, kdy prohráli 0-2. Ovšem od této doby je Racing doma nejlepším mužstvem La Ligy a v posledních sedmi zápasech na el Sardinero získal 19 bodů. Ani Barcelona, která získala na svém stadionu17 z 21 možných bodů se s Racingem nemůže rovnat. Nicméně Barcelona je jediným týmem, který alespoň trochu Racingu v této statistice konkuroval.

Svěřenci trenéra Miguela Angela Portugala udělali ze svého stadionu nedobytnou pevnost a někteří soupeři jako třeba Athletic nebo Nástic odjeli s gólovým výpraskem pěti respektive čtyř branek. Racing také bojuje o pohár UEFA a tak Realu Madrid určitě nedaruje nic zadarmo.

Na druhou stranu ani Real Madrid nebude lehkým protivníkem. V posledních třech zápasech vyhrál a dostává se zpět do formy. V utkání minulého kola proti Osasuně ukázali, že už to není ten Real Madrid, který hrál jen na body, ale bylo utkání, na které se dalo také dívat. Bílý balet je stále jedním z hlavních kandidátů na titul a teď mu zbývá jediné, přesvědčit na el Sardinero o tom, že to tak bude i po 30. kole.

V souboji Racingu s Realem Madrid změří síly dva týmy, které mají aktuálně nejlepší statistiky, protože Real neprohrál už osm utkání a Racing šest (stejně jako Zaragoza). Dnes může jedno z těchto mužstev o svou sérii neporanitelnosti přijít a to by nám mělo nabídnout pěknou podívanou.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články