Zpět na » Primera Division » Robinho si vybojoval místo v sestavě

Primera Division - Robinho si vybojoval místo v sestavě

0

Líbilo se

13.04. - Trenér Realu Madrid Fabio Capello připustil zlepšení brazilského mladíka Robinha a potvrdil, že si vybojoval místo v základní sestavě, zvlášt vyzdvihl jeho pokrok po stránce fyzické kondice, kvůli které ho před pár měsíci veřejně kritizoval.

"Robinho si vybojoval místo, protože se skvěle zlepšila jeho fyzická kondici. V dnešním fotbale bez ní nemůžete existovat. Navíc je na tom lépe psychycky díky svým posledním zápasům," pověděl. Trenér Realu rovněž potvrdil, že Raúl Gonzáles se zcela zotavil z nakopnuté holeně, a že znovu nastoupí v útoku.

"Zcela určitě bude hrát v útoku. V tuto chvíli se mu daří lépe v útoku, než na kraji zálohy." Před utkáním proti Racingu vychválil soupeře a zvlášť obtížné mu připadá uhlídat kanonýra domácích Žigiče. "Pro nás je teď každé utkání jako finále. Musíme ukázat touhu uspět v těžkém utkání proti dobrému soupeři, tak jak ukazuje tabulka.

Hodně jsem je sledoval a Žigiče se snaží zastavit všemi možnými způsoby, ale s jeho kvalitami a výskokem je to téměř nemožné. Musíme vymyslet něco speciálního, abychom ho zastavili," prohlásil. Capello připomněl, že ovzduší se v mužstvu zlepšilo, protože "vítězství jsou nejlepším lékem," zvlášť vyzdvihl to, že se do formy zase dostal Emerson.

V tréninku za zavřenými dveřmi Fabio Capello zkoušel Sergia Ramose jako levého obránce jako jednu z možností obsadit tento post, neboť jak Miguel Torres, Roberto carlos, tak i Raúl Bravo jsou zranění. Náhrada, která se jaksi nabízí, tedy Brazilec Marcelo, se Capellovi moc nezamlouvá, díky tomu, že Marcelo je na utkání venku příliš ofenzivní.

Sergio Ramos již na levé straně hrál v nepříliš povedeném utkání na Riazoru proti Deportivu (0:2). Na tiskové konferenci na jeho adresu měl Capello jen slova chvály. "Real má štěstí, že má hráče jako je Ramos, který může hrát jak stopera, tak i na kraji obrany." Na závěr trošku zažertoval s novináři, když se ho ptali, co říká prodloužení smlouvy Cristiana Ronalda v Manchesteru. "Jelikož příští sezonu nebudu trenérem, není to moje starost."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články