Zpět na » Primera Division » Valencie si chce udržet Ayalu

Primera Division - Valencie si chce udržet Ayalu

0

Líbilo se

13.04. - Valencie chce dokončit obchod, který si také přeje mnoho jejich fanoušků. Roberto Fabián Ayala měl po skončení této sezóny přestoupit do Villarrealu, ale ještě to není jisté, protože argentinský hráč odvádí ve Valencii dobrou práci, které si klub cení.

Juan Soler, president Valencie, má už připraveno šest miliónů eur, které stojí Roberto Ayala. Argentinec už ale podepsal smlouvu na příští sezónu s Villarrealem, která už také oficiálně proběhla. Nicméně smlouva měla také dovětek, který Valencii umožňuje, aby ho znovu získala na svou stranu.

Situace se radikálně změnila. Ayala totiž nezvažoval možnost zůstat ve Valencii. Ovšem viděl, jak je Soler připravený zaplatit velkou sumu peněz a to i když má tohoto hráče aktuálně ve svých řadách.

Není divu, že si vedení Valencie tento přestup rozmyslelo a snaží se ho zvrátit. Roberto Ayala je totiž velice spolehlivý hráč a v obraně vládne jak ve vzduchu, tak i na zemi. Je to velice tvrdý hráč a s nikým se nemazlí a přesně takového také klub ze stadionu Mestalla potřebuje. Ukázal to také ve vyřazovacích bojích ligy mistrů proti Chelsea, kde by bez něho Valencie ztratila naději na postup mnohem dříve.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články