Zpět na » Primera Division » Reyes nám chyběl, říká Wenger

Primera Division - Reyes nám chyběl, říká Wenger

0

Líbilo se

08.05. - Jak dnes uveřejnil britský deník The Sun, Arsene Wenger, francouzský trenér londýnského klubu, pojede tento týden do španělského hlavního města, aby našel shodu ohledně budoucnosti Josého Antonia Reyese.

José Antonio Reyes, který byl vlétě součástí výměny mezi Arsenalem a Realem končí roční hostování, stejně tak jako na ostrovech Brazilec Julio Baptista. Oba hráči mají se svými kluby smlouvy.

Reyes však již několikrát zopakoval, že návrat zpět na britské ostrovy ho vůbec neláká a rád by zůstal veĹ panělsku. Možnou výměnu obou hráčů na trvalo komplikuje fakt, že Arsene Wenger už pro příští sezonu Baptistu nechce.

Ke všemu má ještě Reyes s Kanonýry smlouvu na čtyři sezony, takže nevypadá moc nadějně jeho pokračování v bílém dresu Realu, jenž by za Reyese musel vyplatit zhruba 10 milionů eur. Wenger navíc neskrývá svůj záměr ponechat si Reyese v kádru.

"Tento týden si sedneme se zástupci Realu a rozhodneme se o Reyesově budoucnosti," prohlásil Wenger. "Hodně bude záležet na tom, co chce hráč dělat se svou budoucností. Není pochyb o tom, že nám letošní rok hodně scházel. Příští sezonu, jestli s námi bude, bychom mohli praktikovat systém 4-3-3 protože na kraji hraje perfektně," uvedl Wenger.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články