Zpět na » Primera Division » AC Milán se zajímá o Etoo

Primera Division - AC Milán se zajímá o Etoo

0

Líbilo se

08.05. - Italský sportovní plátek La Gazzetta dello Sport oznámil ve včerejším vydání zajímavou informaci. Podle listu, který se často hání nepodloženými informacemi se AC Milán přestali snažit získat hvězdného Ronaldinha a svůj interes nasměrovali na jeho kolegu z útoku, Samuela Etoo.

Podle listu klub prezidenta Berlusconiho "kontakotval útočníka Barcelony" a změnil tak svoje priority. "Cílem rossoneru číslo jedna už není Ronaldinho," píše se v deníku. Informace je podpořena rovněž psychickým rozpoložením kamerunského útočníka.

Etoo údajně v Barceloně již nechce pokračovat, neboť není miláčkem fanoušků a nemá takové slovo v kabině, jaké by si přál. Je proto přesvědčen, že jeho etapa na Nou Campu je u konce. Zažil tu tři sezony plné úspěchů a gólů, ta je ale u konce. Kamerunec se bude stěhovat. Jak už dříve deník As oznámil, Etoo udržoval kontakty s Arsenalem a Liverpoolem.

Chce odejít do Premiership. Setkal se s nimi a zkoumal možnosti. S celou historií je velice dobře seznámen Rafael Benítez, trenér Liverpoolu, i když v současné době to jediné, co trenéra zajímá je finále Ligy mistrů, právě proti AC Milán. Na Anfield Road hledají podobného útočníka, jako je Etoo, který dokáže forčekovat v útoku, je rychlý a má vysoké procento úspěšnosti při střelbě.

To chtějí ale i v Arsenalu. Thierry Henry není už tím starým dobrým Henrym z minulého roku. Zejména díky zraněním, které Francouz prodělal. Ochladly rovněž jeho vztahy s trenérem Wengerem. Navíc budují mladé mužstvo a chtějí ho konsolidovat příchodem fenomenálního hráče. Již nějaký čas myslí právě na Etoo. Ale tato story má samozřejmě i svoji cenu.

Kluby moc dobře vědí, že cena za uvolnění Etoo ze smlouvy je závratných 150 milionů, také musí počítat s tím, že Etoo by jako podpisový bonus vyžadoval dalších deset. V deníku se také uvádí procentuální vyjádření toho, jak celá historie dopadne. Čtyřicet procent dávají tomu, že Etoo zůstane v Barce, stejně jako že přestoupí do AC. Dvacet procent dostal přestup Kamerunce do Arsenalu.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články