Zpět na » Primera Division » Etoo: Titulu si budu užívat více

Primera Division - Etoo: Titulu si budu užívat více

0

Líbilo se

07.05. - Ăštočník Barcelony, Kamerunec Samuel Etoo prohlásil, že mu více vyhovuje, když je ligová soutěž vyrovnaná, tak jako tomu je v právě probíhajícím ročníku a že se z případného titulu bude radovat víc, než z posledních dvou, kdy Barca neměla takového konkurenta, jakým je letos Real.

"Liga je hodně živá a všichni, co máme rádi fotbal jsme spokojeni, když vidíme, na jaké úrovni je španělská liga. Někdo říká, že by bylo lepší mít náskok na Real, nebo na tým, který by byl druhý třeba devět bodů. Ale dobrý mistr potřebuje, aby tým ,který ho pronásleduje, byl silný. Real je silný a to nás dělá ještě silnějšími. Teď to všechno záleží jenom na nás a všichni čekají, jak to zvládneme," říká Etoo.

Kamerunec poznamenal, že se mu letošní situace moc zamlouvá. "když je všechno jednoduché, není to tak pěkné. Takže až bude dovolená, budu si říkat, že to je zasloužená dovolená." V každém případě se domnívá, že Barca má nejlepší pozici na to, aby celou ligu vyhrála. Etoo byl rovněž potěšen z gólu, který vstřelil na stadionu Anoeta ve vítězném utkání proti Realu Sociedad, ačkoliv od samého začátku poukazoval na to, že branku "vyrobil " Ronaldinho a chtěl tak rázně utnout spekulace o jeho vztahu s Brazilcem, jelikož svůj gól oslavil zvláštně.

Odmítl slavit se všemi spoluhráči a přes celé hřiště běžel k brankáři Valdésovi, aby se s ním obejmul. "Není nutné hledat problémy tam, kde nejsou," řekl Etoo a pokračoval: "Není to nic důležitého, již dříve jsem měl s Valdesem domluveno, že případný gól oslavíme spolu. Valdes totiž slaví góly pouze tím, že zvedne ruce. Měl jsem tu oslavu v hlavě, ale jakmile jsem se vrátil, šel jsme k Ronniemu, protože on vymyslel celou akci a já pouze dostal míč do sítě," objasnil.

Ke svému fyzickému stavu dodal: "Vrátil jsme se po dlouhé době a svalovou hmota ještě není an takové úrovni jako byla dříve. Stojí mě to větší námahu, než ostatní spoluhráče. Ještě na tom fyzicky nejsem jako v posledních letech, ale bude se to zlepšovat a jsem docela spokojený s tím, co jsem udělal od doby, kdy jsem se vrátil.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články