Zpět na » Primera Division » Torres a Luccin budou Atléticu chybět

Primera Division - Torres a Luccin budou Atléticu chybět

0

Líbilo se

06.05. - Fernando Torres a Peter Luccin kvůli zranění nejsou v nominaci na dnešní utkání proti Espanyolu na stadionu Montjuïc v Barceloně.

Do nominace se vrací Maxi Rodriguez, Portugalec Maniche a Miguel de las Cuevas. Nejlepší střelec Colchoneros v probíhající sezoně, Fernando Torres, nebude moci nastoupit kvůli poraněnému kotníku. Zranění si přivodil minulý týden v ligovém utkání s Betisem (0:0).

Během týdne to sice vypadalo nadějně, že by Torres mohl do dnešního zápasu nastoupit, kotník však nakonec nesnesl potřebnou zátěž a do nominace nemohl být jmenován.

Podobný je případ středopolaře Petera Luccina. Toho již tři týdny trápí koleno, během týdenních tréninků se zdál jeho start pravděpodobný, nakonec však všechno dopadlo opačně. Do utkání nenastoupí ani brankářská jednička Leo Franco, který se stejně jako Torres zranil v utkání s Betisem a musel o poločase střídat. Citelná absence je i na pravé straně obrany, kde kvůli disciplinárnímu trestu schází Řek Seitaridis.

Do nominace se po šesti měsících vrací Maxi Rodriguez, jenž si na podzim poranil vazy v koleni. Do základní sestavy se však ještě nepodívá. Spolu s ním se znovu objeví v nominační listině Miguel de las Cuevas jenž měl od 15.srpna poraněné koleno. Po operaci třísel se již zotavil Maniche.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články