Zpět na » Primera Division » Getafe nechce platit za Verpakovskise

Primera Division - Getafe nechce platit za Verpakovskise

0

Líbilo se

06.05. - Prezident Getafe CF Torres nechce platit částku dva miliony eur za opci, kterou mají dohodnutou s Dynamem Kyjev za útočníka Marise Verpakovskise.

Maris Verpakovskis, lotyšský útočník Dynama Kyjev přišel do klubu z madridského předměstí v zimním přestupním termínu. Prezident týmu Torres je spokojený s jeho výkony, ale myslí si, že dva miliony eur, které by změnily podle podmínek transferu jeho hostování v přestup, je příliš hodně.

Torres by Marise v týmu nechal pouze v případě, že by ho Dynamo Kyjev, které má vlastnická práva na hráče, nechalo jít zadarmo.

Verpakovskis zatím moc štěstí v Getafe nepobral. Prvním důvodem je excelentní forma útočníka Daniela Güizy a ke všemu lotyšského reprezentanta potkalo nepříjemné zranění, které ho nechalo měsíc mimo hru. Tím se jeho pozice ještě více zkomplikovala.

Doposud Verpakovskis nastoupil jen ke třem utkáním od začátku a dal jediný gól, když uzavíral skore proti Villarrealu na 3:0. Jednou skoroval také v poháru proti Osasuně.

Jeho konkurent v útoku "azulones" Dani Güiza vyslovil svoje přání zůstat v Getafe i pro sezonu 2007/2008. "Mám ještě rok smlouvu a chci tady zůstat ještě mnohem déle, protože mým cílem je hrát Primeru." Güiza se rovněž vyjádřil k utkání proti Betisu, které je dnes na programu. "Musíme bojovat o šestou příčku. Když dáme rychle branku, dostanou se dolů, prtože již takhle jsou trošku naťuklí. Ovšem jejich fanoušci jsou velmi dobří a určitě je potáhnou," uzavřel nejlepší střelec týmu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články