Zpět na » Primera Division » Schuster by chtěl Laudrupa do Getafe

Primera Division - Schuster by chtěl Laudrupa do Getafe

0

Líbilo se

05.05. - Trenér Getafe FC, Němec Bernd Schuster hodnotil velice pozitivně možný příchod Michaela Laudrupa na lavičku klubu z předměstí Madridu. Prohlásil, že by ho rád viděl trénovat ve Ĺ panělsku a ještě víc by ho očarovalo, kdyby trénoval Getafe.

"Díky fantastickému fotbalu, který předváděl jako hráč, jako trenéra bych ho rád viděl ve Ĺ panělsku a kdyby to bylo přímo v Getafe, bylo by to úžasné. Několikrát jsem ho viděl trénovat a snaží se o hodně moderní fotbal," prohlásil.

Dále Schuster o trenérovi o němž se spekuluje jako kouči Getafe pro příští sezonu řekl: "Dělá podobný fotbal, jaký se tady praktikuje. Líbí se mu, když jeho svěřenci hrají rychlý fotbal, hodně s míčem a myslím si, že by bylo dobré, kdyby od příští sezony trénoval ve Ĺ panělsku. Navíc, kdyby byl Laudrup žena, určitě bych si ho vybral za nevěstu," dodal v žertu.

K pohárovým šancím Getafe podotkl: "Myslím si, že ještě máme šance dostat se do poháru UEFA z ligy i poháru, i když z poháru to je asi složitější, protože první zápas pro nás neskončil dobře. Ale pořád se stím dá něco udělat. Velkou důležitost je potřeba dát utkání v lize s Betisem."

K nedělnímu zápasu uvedl, že Betis bude hrát s menší nevýhodou, protože Verdiblancos budou hrát třetí a poslední zápas kvůli trestu na vypůjčeném stadionu La Cartuja. Přesto si myslí, že situace Betisu v boji o záchranu není tak dramatická, jako jejich posledního soupeře, Realu Sociedad.

"Není tak dramatická. Betis je na tom lépe, ale pořád si ještě musí dávat pozor. Myslím si, že se bude hodně snažit vyhrát utkání, když ví, že v lepším případě to bude znamenat záchranu. Pro nás je dobré, že nehrají na svém stadionu, lidi tady jsou od hřiště dál a nebude tady takové prostředí výhodné pro ně."

Situaci Realu, který bojuje o titul se Sevillou a Barcelonou, okomentoval následovně: "Spokojený jsem ze dvou důvodů, nikomu nemusím na nic odpovídat ohledně Realu a taky proto, že probuzení Realu oživilo ligu. Ke kartě, kterou dostal David Beckham a jež mu nakonec disciplinární komisí byla odpuštěna prohlásil: "V některých případech se karty dávají ukvapeně. Někdy by se mělo počkat déle. Může to narušit utkání, tak jako odvetu Espanyolu proti Werderu," nesouhlasil s udělením karty pro anglického záložníka trenér Getafe.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články