Zpět na » Primera Division » Van Nisterlooy o lize mistrů a Seville

Primera Division - Van Nisterlooy o lize mistrů a Seville

0

Líbilo se

04.05. - Ruud Van Nisterlooy dnes pochvaloval hru jeho blízkého soupeře, Sevilly. Řekl, že se na nedělní utkání velice těší, protože soupeř Realu Madrid bude mužstvo, které je podle Nisterlooye aktuálně nejlepším v Evropě.

“Sevilla hraje už dva roky na té nejlepší úrovni a může se rovnat s nejlepšími kluby v Evropě. Mají velice kvalitní hráče a hrají útočnou hru, což se líbí divákům a také to zastrašuje soupeře,“ vysvětlil Van Nisterlooy.

I když měla Sevilla v posledních týdnech velmi náročný program, Holanďan si myslí, že když se dostali do finále poháru UEFA, budou šťastní a ne unavení.”Proto to také pro nás bude těžší. Bude se jim hrát lehčeji a budou při chuti,“ řekl útočník Realu.

“ Pro nás je důležité, že David Beckham bude proti Seville moci nastoupit, protože teď hraje výborně a mi ho potřebujeme.”

Van Nisterlooy nechtěl porovnávat aktuální formu ostatních klubů. Jediné, co řekl bylo, že se teď podle něho nachází Real Madrid o něco v lepší formě, ale v příštím kole se to klidně může změnit.

Nakonec se zmínil o semifinále ligy mistrů a řekl, že Kaká je teď nejlepším hráčem na světě. Na hřišti byli výrazní právě Kaká a Seedorf, kteří dotáhli Milán až do finále. Zmínil se také o jeho bývalém spoluhráči z Manchesteru United, Cristianu Ronaldu. “Je to výborný hráč, ale tento zápas mu prostě nevyšel. Má 21 let a tak má ještě hodně času na zlepšení. Myslím si, že za chvíli se nejlepším hráčem stane”, řekl na závěr Van Nisterlooy.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články