Zpět na » Primera Division » Saviola již dostal nabídku smlouvy

Primera Division - Saviola již dostal nabídku smlouvy

0

Líbilo se

04.05. - Tak Javier Saviola se konečně dočkal, i když to trvalo trochu déle než sám čekal. Vedení Barcelony se rozhoupalo a argentinskému útočníkovi nabídlo novou smlouvu.

Jednalo by se dvouletý kontrakt, každý rok by si Saviola vydělal 2,2 milionů eur, plus ještě další dva miliony na bonusech. V podstatě se dá předpokládat, že k dohodě zřejmě nedojde, neboť by se Javier Saviola stal až třetím útočníkem barcelonského kádru. Tak to alespoň vysvětlil sportovní ředitel FC Barcelona Txiki Begiristain Saviolovu agentu Diegu Queirugovi po vzájemné schůzce.

EL Conejo přišel do katalánského klubu v roce 2001. Devatenáctiletý Saviola obdržel španělské občanství a nezabíral tak místo pro hráče mimo EU. Pod trenérem Van Gaalem dal v první sezoně 17 gólů, ve druhé se rozjížděl pomalu a dal jen dva góly, pak však vyhozeného Van Gaala nahradil Radomir Antič a Saviola dokončil sezonu se slušným počtem 13 branek.

V následující sezoně pod Rijkaardem dal gólů 14, ale tím jeho příjemné období v Barce skončilo. Následující dva roky strávil na hostování v Monacu a Seville. Pak se sice do Barcy vrátil, ale příležitost dostával spíše jen díky zraněním svých konkurentů v sestavě. Na konci dubna vyšla najevo zpráva o jeho předběžné smlouvě s Realem Madrid.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články