Zpět na » Primera Division » Piqué rozhodne až po skončení sezony

Primera Division - Piqué rozhodne až po skončení sezony

0

Líbilo se

03.05. - Gerardu Piquému z Manchesteru United, jenž v této sezoně hostuje v Zaragoze, vyprší po skončení sezony roční hostování z anglického klubu a už ví, že United s ním počítají.

Nicméně, aragonský klub ještě nic nevzdal a bude se snažit dohodnout se s manažerem Fergusonem, aby nechal dvacetiletého mladíka, se kterým jsou v Zaragoze navýsost spokojeni, v klubu ještě následující sezonu.

Manchester United koupili nadějného defenzivního hráče, jenž může hrát jak v zadní linii, tak i na defenzivních postech středové řady, z FC Barcelony B 1.července 2004 a po třech měsících si odbyl svůj debut v dresu Reds.

V dresu rezervního týmu United podával solidní výkony, které mu v únoru 2005 vynesly podpis nové smlouvy, jejíž konec bude až v roce 2009. Jelikož však nenašel cestu do prvního celku, odešel před toouto sezonou hostovat do Zaragozy.

Piqué v současné chvíli nechce příliš komentovat jestli zůstane v Zaragoze, nebo se vrátí do Anglie. "Obě dvě možnosti jsou lákavé, jak Zaragoza, tak Manchester mě přitahují. Cítím, že tady v Zaragoze mě chtějí a jsem platný pro mužstvo, což je pro hráče důležité," poznamenal. "Bylo by to jako sen, kdybych tady mohl poslouchat znělku Ligy mistrů."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články