Zpět na » Primera Division » Marodka Realu se vyprazdňuje

Primera Division - Marodka Realu se vyprazdňuje

0

Líbilo se

03.05. - Sergio Ramos a Roberto Carlos, obránci Realu Madrid, už trénovali se zbytkem svých spoluhráčů poté, co překonali pohmoždění kotníku. Pohled na madridskou ošetřovnu je pro Fabia Capella velice povzbudivý, protože už na ní nezbývá moc hráčů.

Nejen pro Real Madrid, ale i pro celou Primera división bude blížící se kolo klíčové, protože naznačí závěrečný průběh ligy. Utkají se týmy, které aktuálně sídlí na druhé a třetí pozici. V neděli se na San Bernabéu proti sobě postaví Real Madrid a Sevilla.

Včerejší trénink byl pro celé mužstvo povzbudivým, protože se do herního rytmu vrátil Sergio Ramos i Roberto Carlos. Ĺ panělský obránce se po zranění kotníku, které utrpěl na San Mamés, definitivně uzdravil a bude tak moci pomoct v bojích o titul. Brazilský obránce, který před několika dny odešel z tréninku rovněž kvůli zranění kotníku, se už také vrátil v plně síle a bude k dispozici Fanku Capellovi.

Na druhou stranu, ale kvůli pohmožděnému stehennímu svalu, nevyběhl na trávník Raúl Gonzáles ani Guti. Nicméně jejich účast na nedělním utkání není ohrožena. Jejich zotavovací program řídí sám trenér Realu Madrid. Včera byli v posilovně a také v bazénu.

Capello také na tréninku zvýšil tempo, aby mohl nejlépe určit, kteří hráči jsou na střet se Sevillou nejlépe připraveni. Od tohoto utkání můžeme očekávat velké snažení z obou stran, protože oba dva týmy mají titul na dosah. Kdo v tomto duelu zaváhá, bude mít pro zisk titulu velice složitou pozici..

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články