Zpět na » Primera Division » Fernando Torres již trénoval

Primera Division - Fernando Torres již trénoval

0

Líbilo se

02.05. - Fernando Torres, útočník Atlética Madrid již dneska vyběhl na trávník, aby pokračoval v rekonvalescenci svého poraněného kotníku. I tak je však jeho start proti Espanyolu velmi nejistý.

Rekonvalescence kapitána rojiblancos soustředí pozornost všech z Atlética, aby se dal do pořádku na nedělní důležitý zápas v Barceloně proti Espanyolu. Torres, který se zranil v sobotním utkání proti Betisu dnes trénoval v posiovně a pak se objevil na tréninkové ploše Ciudad Deportiva v Majadahondě.

Jeho účast ve výše zmíněném utkání je stále nejistá. Určitě nenasoupí ani argentinský brankář Leo Franco, který má natržený sval, rovněž ze sobotního duelu a Juan Valera, který se již před několika týdny podrobil operaci kolena.

Nastoupit nebude moci ani Giorgios Seitaridis, jenž má disciplinární trest. Nejistý je rovněž start Portugalce Maniche, jenž se před nedávnem podrobil operaci třísel. Dnes trénoval stranou hlavní skupiny, ale zapojil se do práce s míčem.

Peter Luccin, jenž před třemi týdny laboroval s poraněným kolenem trénoval v normálním tempu a jeho presence v nedělním utkání vypadá téměř jistě. Po odpykání trestu se do nominace vrátí Gabi, Eller a Mista.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články