Zpět na » Primera Division » Racing chystá turné po Kataru

Primera Division - Racing chystá turné po Kataru

0

Líbilo se

01.05. - Racing Santander, štika letošního ročníku Primera Division se stává mediálně zajímavým týmem a klub z Kantabrie toho chce náležitě využít. V létě se chystá turné do Kataru.

Nebude to tedy ani Real Madrid či Barcelona, kteří vycestují do této bohaté asijské destinace, nýbrž překvapení letošní La Ligy, Racing Santander. Ten bude chtít využít zvýšeného mediálního zájmu, který svými výtečnými výkony ve druhé polovině soutěže vzbudili.

Prezident klubu Francisco Pernía o tomto kroku má naprosto jasno. Členům kádru, který ještě stále bojuje o místa v pohárové Evropě oznámil, aby si deset dní po skončení sezony ještě neplánovali žádnou dovolenou. Poslední utkání hraje Racing 17.června s Betisem a klub se bude snažit toto utkání předehrát.

Jestli to vyjde, již 18.června by klub měl odcestovat do Kataru, kde by odehrál zřejmě dvě utkání a mluví se dokonce o tom, že by se mohla zrealizovat cesta do Číny a Japonska.

Pro klub by tato cesta znamenala velkou finanční injekci do následující sezony. Racing se sezonu od sezony zlepšuje a nyní zažívá jednu z nejúspěšnějších v posledních letech.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články