Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Přestupové okénko: Real Madrid lanaří De Geu, Reus do Chelsea místo Schürrleho?

Přestupové okénko: Real Madrid lanaří De Geu, Reus do Chelsea místo Schürrleho?

Přestupové okénko: Real Madrid lanaří De Geu, Reus do Chelsea místo Schürrleho? © express.co.uk - David de Gea

0

Líbilo se

12.01. - BULVÁRNÍK Real Madrid si vyhlédl gólmana Davida De Geu jako náhradu za Ikera Casillase a nabídne za něj United 30 milionů liber. Místo Bonymu Wilfriedovi by měl v Manchesteru City uvolnit Stevan Jovetič, který má namířeno do Juventusu. Chelsea chce nahradit Andrého Schürrleho jeho reprezentačním kolegou Marcem Reusem.

Real Madrid láká De Geu, United vše jistí Valdésem

Real Madrid se nadále nevzdává příchodu španělského brankáře Davida De Gey z Manchesteru United, kterého vidí jako nástupce Ikera Casillase a je připraven pokusit se ho získat z Old Trafford za 30 milionů liber, přičemž mu nabídne smlouvu na vysokých 140 tisíc liber týdně. De Gea je v letošní sezóně ve skvělé formě, což samozřejmě neuniklo pozornosti Bílého Baletu, který by měla příští léto opustit dlouhodobá brankářská jednička Iker Casillas.

David De Gea je cílem Realu Madrid. (zdroj: zimbio.com)

De Gea má v současné době v Manchesteru United smlouvu ještě na 18 měsíců a vedení klubu vědomé si zájmu Realu Madrid mu nabízí její prodloužení. Podepsáním smlouvy s Víctorem Váldesem, podivnou shodou okolností na 18 měsíců, si však anglický velkoklub pojistil všechny eventuality a bývalý gólman Barcelony je jakousi pojistkou pro případ, že by De Gea neprodloužil. V tom případě by zřejmě k přestupu došlo už v létě, jelikož by United neriskovali, že o rok později přijdou o hráče bez finanční kompenzace. (Daily Mirror)

Wilfried a Lacazette do Manchesteru City, Negredo a Jovetič pryč

Velké změny v útoku svého týmu má v plánu manažer Manchester City Manuel Pellegrini. Příchod Bonyho Wilfrieda za 30 milionů liber ze Swansea City je pouhým začátkem, bývalého kanonýra Sparty Praha by totiž měl následovat francouzský útočník Lyonu Alexandre Lacazette, za kterého jsou Citizens ochotni nabídnout až 25 milionů liber.

Místo by jim měli udělat Álvaro Negredo, který po svém hostování natrvalo zůstane ve Valencii a Stevan Jovetič, o kterého usiluje italský Juventus. Nadále navíc panují pochybnosti o další budoucnosti Edina Džeka na Etihad Stadium, který by mohl v létě dát klubu sbohem. Lacazette v letošní sezóny nastřílel v dresu Lyonu 19 gólů ve 21 zápasech. (Daily Star)

Reus náhradou za Schürrleho?

Šokující přestup plánuje Chelsea, která má v hledáčku hvězdu Borussie Dortmund Marca Reuse, sleduje však i oporu Fiorentiny Juana Cuadrada. Reus by se měl stát na Stamford Bridge náhradou za Andrého Schürrle, s jehož výkony není José Mourinho spokojen a čtyřikrát ho už v letošní sezóně vystřídal o poločasové přestávce. Schürrle by se mohl vrátit do Německa, konkrétně do Wolfsburgu, který je za něj ochoten nabídnout až 23 milionů liber.

Nahradí Marco Reus v Chelsea André Schürrleho? (zdroj: zimbio.com)

Pouhých 20 milionů liber by přitom díky své výkupní klauzuli stál Marco Reus, o kterého usiluje také Real Madrid. Mourinho má navíc zájem o hráče na pravý kraj hřiště a sleduje kolumbijské křídlo Fiorentiny Juana Cuadrada, který byl během léta spojován s Manchesterem United. (Daily Express)

Útočník West Bromwiche Saido Berahino nevyloučil lednový odchod z klubu. O anglického reprezentanta jeví zájem Liverpool, který je za něj ochoten nabídnout až 20 milionů liber. (Sky Sports)

Arséne Wenger by se přeci jen mohl dočkat vytouženého příchodu francouzského záložníka Southamptonu Morgana Schneiderlina. Saints se totiž údajně zajímají o záložníka Evertonu Jamese McCarthyho. (Sunday Express)

Arsenal by naopak měl opustit útočník Yaya Sanogo, který má namířeno na hostování do Crystal Palace. Sanogo odmítl nabídku Hullu City. (Metro)

Novým trenérem Barcelony by se v případě vyhazovu Luise Enriqueho mohl stát manažer Southamptonu Ronald Koeman. Nizozemský manažer má údajně ve své tříleté smlouvě výkupní doložku ve výši 2 milionů liber. (Daily Star)

Hamburk věří, že příchod švýcarského reprezentanta Josipa Drmiče z Bayeru Leverkusen by mohl vyřešit jejích problémy v útoku. Drmič toho v letošní sezóně za Leverkusen příliš neodehrál a měl by dostat svolení k odchodu. (Bild)

Kam dál?

Vít Sedlák / bbc.co.uk, FotbalPortal.cz

Nejnovější články