Zpět na » Primera Division » Musí nás zajímat jen Barcelona

Primera Division - Musí nás zajímat jen Barcelona

0

Líbilo se

30.04. - Kapitán obhájce ligového triumfu, obránce Carles Puyol prohlašuje, že by si měli spíše všímat výkonů svého týmu, než hledět na konkurenci v boji o ligový titul, čímž měl na mysli hlavně Sevillu a Real Madrid.

"Musíme vyhrávat naše zápasy, protože záleží jenom na nás a to je naše víra. Nejsme nervózní, protože máme důvěru v mužstvo. Nehráli jsme dobře na soupeřových hřištích, ale už si nemůžeme dovolit ztrácet. Dále poznamenal, že společně se svými spoluhráči neprožívají zrovna nejideálnější období, co se útočné efektivity týče. Posteskl si, že mužstvo zahodilo hodně šancí.

"Myslím si, že jsme utkání kontrolovali, měli jsme šance na skórování, ale když je zahodíte, může se vám stát to, co včera nám, že Levante skoro vyrovnalo. Musíme utkání rozhodnout dříve, ale není to jednoduché," vysvětlil.

"Mě by se moc líbilo vyhrát o více branek, věřím a myslím, že máme hráče v útoku, kteří jsou velmi kvalitní. Důležité je, že si vytváříme šance." Puyol rovněž rozebral situaci o letošní vyrovnané sezoně.

"Žádné mužstvo nepodává vyrovnané výkony. Všichni v rozhodujících okamžicích chybují a liga je obtížná a vyrovnaná. Každé mužstvo vás může porazit, každý o něco hraje, jak nahoře, tak dole," uvedl. Zcela jasno má v tom, že nebude napjatě sledovat nedělní utkání na San Bernabeu, kde se Real střetne s druhou Sevillou.

"To co nás musí trápit je Barcelona, protože musíme vyhrávat zápasy." Ohledně možnosti, že by se mladý útočník Bojan Krkič připojil na konci sezony k týmu varoval: "Je velmi mladý, nesmí se na něj tlačit. Musí jít v klidu, ale je to rozhodnutí, které musí udělat trenér Rijkaard."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články