Zpět na » Primera Division » Oslava titulu není žádným snem

Primera Division - Oslava titulu není žádným snem

0

Líbilo se

30.04. - Fernando Gago záložník Realu Madrid po vítězném utkání svého mužstva v Bilbau (4:1) prohlásil, že oslava ligového titulu rozhodně není nějaká utopie.

Argentinský záložník, který do Bílého baletu přišel v prosinci 2006 sice zůstal na lavičce, přednost dostala dvojice, která měla důvěru na začátku sezony, Diarra s Emersonem, přesto mu tato skutečnost náladu rozhodně nezkazila. Pro prestižní fotbalový týdeník Don Balon uvedl, že "oslava titulu už není žádným snem.

Záleží pouze na nás samotných a jestli do toho dáme úplné maximum až do posledního zápasu. Také na dobrých výsledcích a liga je naše. Není to sen a můžeme ho v La Cibles oslavit," ujistil. "Moc by se mi líbilo jít na to kouzelné místo a oslavit tam svůj první titul s Realem Madrid. Kvůli tomu, aby tam mohlo mužstvo slavit se odevzdám na maximum," nepochybuje Gago.

Ohledně své role v týmu podotkl: "Když mi dají šanci, jsem připravený být lídrem Realu v příštích letech. Kéž by si to přál bůh, aby to tak všechno vyšlo, abych se mohl rozvíjet jako fotbalista i jako člověk. Od malička jsem vítězný typ a možnost převzít odpovědnost za mužstvo by mi přímo učarovala. S Bocou Juniors a argentinskou rerpezentací jsem toho již hodně vyhrál. Vždycky se mi líbilo být ústřední postavou a být co nejvýše," nebojácně řekl Fernando Gago.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články