Zpět na » Primera Division » Atlético ztratilo s Betisem

Primera Division - Atlético ztratilo s Betisem

0

Líbilo se

29.04. - Atlético Madrid včera nedokázalo porazit sestupem ohrožený Betis Sevilla. Zápas skonšil chudou remízou 0:0. Záložník domácích José Manuel Jurado nechtěl příliš rozebírat výsledek, který domácí moc nepotěšil.

Dává spíše přednost dívat se na další utkání s barcelonským Espanyolem. "Kdybychom dali brzy branku, měli bychom klid potřebný ke zvládnutí utkání. Neměli bychom myslet negativně. K ničemu to není, abychom se tím trápili. Teď se musíme soustředit na utkání s Espanyolem."

Přes remízu záložník Jurado uvedl, že "jsme nehráli úplně špatně, ale chyběl nám klid ke vstřelení branky. Mužstvo do toho dalo všechno, odevzdalo se na maximum. Celkově si myslím, že jsme hráli dobře. Samozřejmě nám chyběl ten gól, ale měli jsme několik šancí, naprosto jasných. Stejně jako fanoušci jsme z toho špatní.

Hodně se tím trápíme, že jsme jim nebyli schopni uhrát vítězství, jsem si ale jistý, že po skončení sezony dosáhneme na ty cíle, které jsme si vytyčili na startu sezony. Tedy dosáhnout na místa, která zaručují účast v evropských pohárech," neztrácí víru José Manuel Jurado.

Trenér Javier Aguirre utkání s Betisem viděl následovně: "Chyběl nám pouze ten gól. Hodnocení by mělo být kladné, v sestavě se objevil Petrov, hráči byli zapálení. ve druhé půli jsme byli nohem odvážnější. Našli jsme způsob jak hrát, odehráli jsme kompletní utkání. Bohužel jsme ztratili Fernanda Torrese a Lea Franca. Doufám, že nám tyhle dva body nebudou chybět v budoucnu. Musíme dál bojovat, ještě nám chybí šest zápasů. Musíme bojovat až do konce. Bod z utkání je málo, ale řekl jsem hráčům, aby byli klidní a hrdí na to, jaké utkání odehráli. Měli jsme dobré úseky v utkání, chyběla jenom ta třešnička," uzavřel trenér Aguirre.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ atleticomadrid.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Noviny
Nejnovější články