Zpět na » Primera Division » Vyměnil by Pichichi za Ligu mistrů

Primera Division - Vyměnil by Pichichi za Ligu mistrů

0

Líbilo se

28.04. - Diego Milito ze Zaragozy, tak to je jméno možného držitele trofeje Pichichi pro nejlepšího kanonýra Primera Division. Ten se naprosto v tichosti dotáhl na "zaseklého" Frederica Kanoutého ze Sevilly.

Oba mají devatenáct tref. Argentinský útočník, který již několik týdnů figuruje jako hlavní posila FC Barcelony pro nadcházející sezonu však zcela otevřeně přiznává, že by jakoukoliv individuální trofej ihned vyměnil za postup Realu Zaragoza do Ligy mistrů.

"Zcela bez pochyb bych to vyměnil. Pro mne je mnohem důležitější dobro mužstva, pomoci mu, individuální ocenění je až dál," potvrdil argentinský reprezentant.

"Je jasné, že když chybí pouze sdm zápasů, představa dosáhnout toho je lákavá, ale nejsem tím posedlý. Je to pěkné bojovat o tuto poctu až do konce sezony." Nenechal si rovněž ujít příležitost vychválit skvělý projekt, který se podařilo dát v Zaragoze dohromady.

"Je to díky celému týmu, způsobu hry a stylu, kterým hrajeme, dosti útočným. Každému hráči by se líbil způsob hry, který praktikuje Víctor Fernández. A pro mne je důležité, že můžu počítat se skvělými hráči za sebou. Je to luxus a potěšení zároveň hrát v tomto mužstvu," pověděl.

Na aktuálně čtvrtý tým tabulky čeká zítra těžká zkouška. Od 17.00 nastoupí v Pamploně proti semifinalistovi poháru UEFA, Osasuně.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články