Zpět na » Primera Division » Chilský trenér chce Matíase na Copa América

Primera Division - Chilský trenér chce Matíase na Copa América

0

Líbilo se

28.04. - Trenér chilské reprezentace Nelson Acosta rázně odmítl variantu, že by případně jednal s vedením Villarrealu, aby nenominoval Matíase Fernándeze na Copu Americu.

Člen vedení Villarrealu José Manuel Llaneza oznámil ve čtvrtek, že by rád jednal s trenérem chilské reprezentace, Acostou, aby dvacetiletý Fernández nemusel cestovat na tento turnaj, neboť téměř dva roky hraje bez přestávky a měl by mít nějaký odpočinek.

"Je to něco, co postrádá logiku. Jestliže argumentují tím, že je Matías unavený, proč ho nenechali odpočívat. Pořád ho stavěli do zápasů a tím mu ublížili, protože je zraněný, to nemá vysvětlení," lamentoval Acosta.

"Na Copu Américu pojede. Naposledy, když jsem s ním v Evropě mluvil, tak neměl žádné problémy. Jestliže hrát nechce, nikoho nutit nebudeme," řekl Acosta.

Myslel tím všechny fotbalisty, které má v úmyslu povolat na turnaj, který se bude hrát v létě ve Venezuele. Pro Acostu existuje jediná možnost. A sice že se hráč dresu chilské reprezentace vzdá sám.

"Hráči, kteří nechtějí hrát, by mi to měli říci, abych mohl nominovat někoho jiného. To platí jak pro Matíase, tak pro každého jiného hráče. Jestli chce někdo odpočívat, je to o tom, aby mi to řekl abych mohl pozvat jiného hráče."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články