Zpět na » Primera Division » Munir na hostování do Arsenalu? Ani Enrique by nebyl proti

Munir na hostování do Arsenalu? Ani Enrique by nebyl proti

Munir na hostování do Arsenalu? Ani Enrique by nebyl proti © taringa.net - Munir El Haddadi

0

Líbilo se

08.11. - BULVÁRNÍK Na počátku letošní sezóny způsobil poprask. Mnozí jen neuvěřitelně zírali jak smělý dorostenec Munir El Haddadi sekunduje v útoku Barcelony Messimu nebo Neymarovi. Nicméně s vypršení trestu Luise Suáreze se ze sestavy azulgranas vytratil a v kuloárech se spekuluje o jeho hostování.

Původně měl touto dobou Munir El Haddadi už opět zařezávat v druholigovém béčku. Jeho dočasný záskok pro úvodní kola při zranění Neymara se ovšem díky skvělým výkonům prodloužilo nad očekávání a v půli listopadu stále trénuje a objevuje se v zápasových nominacích A týmu. Jenže jelikož se šance prosadit se ve tříčlenném útoku blaugranas po návratu Luise Suáreze po čtyřměsíčním trestu opět zredukovala a jako prvním náhradníkem je momentálně Pedro Rodríguez, začíná se uvažovat o eventuálním hostování devatenáctiletého útočníka.

Hlavním zájemcem je londýnský Arsenal, který se v lovení mladých borců v barcelonských vodách nadmíru vyzná. Klubu z Emirates Stadium by se zamlouvala alternativa hostování na rok a půl, což je ale velmi nepravděpodobná varianta, vzhledem k zákazu přestupů, kterým je barcelonský klub svázán.

Nicméně trenér Luis Enrique by rozhodně nebyl proti hostování útočníka s marockými kořeny narozeného ve španělském městě El Escorial. Vidí, že v prvním týmu bude jeho možnost prezentovat se čím dál tím menší a také působení ve druhé španělské lize by mohlo být pro velmi talentovaného hráče trochu málo.

Trenér Arsenalu Arséne Wenger prý ujistil Munirova agenta, že by v kádru Gunners dostával dostatečné množství příležitostí si zahrát.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, fichajes.net

Související odkazy
Nejnovější články