Zpět na » Primera Division » Sissoka by Barca lákala

Primera Division - Sissoka by Barca lákala

0

Líbilo se

26.05. - Mohamed Sissoko, defenzivní záložník Liverpoolu, je dalším hráčem po Xabi Alonsovi, jenž by mohl opustit klub z Anfield Road. Důvodem je přetlak na tomto postu v Benítezově týmu.

Xabi Alonso byl spojován s odchodem do nějakého španělského klubu, ale jak to tak vypadá, vše si rozmyslel, v klubu má smlouvu a sám Benítez se vyslovil, že by ji rád svému krajanovi prodloužil.

A tak se spekulace začaly rojit kolem jeho týmového kolegy, Mohameda Sissoka. Informaci přinesl francouzský list L'Equipe.

Na Sissoka si v Barce budou dobře pamatovat, protože byl jedním z důležitých hráčů při dvojzápase v Lize mistrů právě proti Katalánskému klubu. Nepřehlédnutelný je zejména jeho mimořádný fyzický fond a skvělá práce v defenzivě.

A právě pozice defenzivního záložníka je to nejpalčivější místo v současném kádru Franka Rijkaarda a potřebuje stůj co stůj posílit. Brazilec Edmílson, jenž na tomto postu nastupuje nejčastěji trpí častými zraněními, totéž se vlastně dá říci i o Mottovi a Marquezovi, jenž na tomto postu hrával v sezoně 2005-06.

Sissokovi je dvacet dva let, narodil se ve Francii, ale reprezentuje Mali (již 14x). V Liverpoolu má platný kontrakt až do 30.června 2010. V Liverpoolu si právě odkroutil druhou sezonu, do klubu si ho vytáhl Rafael Benítez z Valencie, kde spolu působili.

Situace v Liverpoolu se mu však zkomplikovala příchodem Javiera Mascherana z West Hamu a navíc klub za 12 milionů eur koupil z Gremia Porto Alegre Brazilce Lucase. Tím se jeho šance na místo v základní sestavě hodně snížila. Sissoko byl informací o zájmu Barcelony nadšen a moc by se mu zamlouvalo trávit kariéru na Nou Campu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články