Zpět na » Primera Division » Etoo chce vedle sebe Henryho

Primera Division - Etoo chce vedle sebe Henryho

0

Líbilo se

24.05. - Thierry Henry už byl tuto sezónu nespočetněkrát kontaktován Barcelonou, i když je stále hráčem Arsenalu. Etoo, který s Francouzem udržuje dobrý přátelský vztah, přiznal, že by ho v Barceloně přivítal s otevřenou náručí.

Thierry Henry už několikrát potvrdil, že se mu z Emirate Staduim odcházet nechce. Avšak po odchodu manažera klubu a pravé ruky trenéra Arsena Wengera Davida Deana, se báchorky o jeho možném odchodu ještě více rozvlnily.


Samuel Etoo prozradil, že jsou s Henrym dobří přátelé a pro Barcelonu by to také byla dobrá posila kdyby přišel.
“Kdyby přišel minulé léto, měli bychom skvělý tým. Už ho sice máme, ale s ním by byl ještě lepší. Nevím jestli bychom mohli hrát v utkání spolu, ale to už by byla práce pro Rijkaarda. Jediné co vím je, že si přeji mít po svém boku ty nejlepší hráče na světě a Henry je mezi nimi číslo jedna”, vysvětlil Kamerunec.


Thierry Henry je v Arsenalu už od roku 1999 a zatím nejevil žádné známky o tom, že by chtěl odejít. Ovšem současná situace je jiná. Francouzský útočník si kvůli zranění tuto sezónu moc nezahrál a možná by už také chtěl vyzkoušet i jiný než ostrovní fotbal.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články