Zpět na » Primera Division » 0:6 bylo to nejhorší v mém životě

Primera Division - 0:6 bylo to nejhorší v mém životě

0

Líbilo se

24.05. - Fernando Torres, útočník Atlética Madrid, přiznal, že drtivá nedělní porážka je pro něj nejhorším momentem v dosavadní kariéře. Rovněž podotkl, že aby si jeho tým zajistil místo mezi vytouženou šestkou, měli by ve zbývajících třech utkáních získat aspoň šest bodíků.

Porážka 0:6 s Barcou bylo "to nejhorší, bez pochyby", co zažil jako fotbalista. "Tehdy v té sezoně (myslí sezonu 2000-01, kdy Atlético sestoupilo) byly obtížné momenty, ale neměl jsme ještě ponětí, co se děje. Teď už mám něco za sebou a nikdy jsem nezažil něco takového," vysvětlil.

Rovněž řekl, že zápas s Barcelonou znovu neviděl. "Ani rekapitulaci, prostě nic. Je to zápas, na který se musí zapomenout, ze kterého se nedá vzít nic pozitivního. Týden je teď delší, je těžké usnout, vyjít na ulici. Aby byla co nejdříve neděle. Časem se na všechno zapomene, ale já po třech dnech to z hlavy nedostal." Torres se rovněž rozpovídal o skutečnosti, že neměl být kapitánem v tak brzkém věku, jak se to stalo v Atléticu.

"Nemůžu být v devatenácti letech kapitánem, je to nemožné. Měl jsem jím být až tak v pětadvaceti, šestadvaceti, ne v devatenácti. Je to ukázka malé trpělivosti v klubu. Nevím v kolika letech byl Raúl kapitánem, ale myslím si, že určitě ne v devatenácti, protože tam to dělají dobře," rozhněval se Torres. Ještě se pak vrátil k utkání s Barcelonou.

Pro Torrese "Není omluvou", že někteří fanoušci si přáli, aby Atlético prohrálo, čímž by zkomplikovalo situaci jejich úhlavnímu nepříteli, Realu. ""To je téma úplně mimo. Mužstvo prostě nebylo na úrovni Barcelony, přehráli nás. neměli jsme ten správný přístup. Byl to prostě den, kdy je lepší nevstávat," uvedl.

"Musíme to co nejdříve zapomenout, vymazat to z hlavy, nemluvit o tom a myslet jen na Nástic. Byla to prostě nehoda." Poukázal také na to, že vytoužená pohárová Evropa je hodně blízko. "Pořád to záleží na nás. To jediné, co nás může tížit, je myslet na to v zápase s Násticem. Musíme to zapomenout, Villarreal má těžké zápasy, a jestli zvládneme ty naše, budeme tam."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články