Zpět na » Primera Division » Valladolid chce Higuaína na hostování

Primera Division - Valladolid chce Higuaína na hostování

0

Líbilo se

24.05. - Real Valladolid, od příští sezony nováček Primera Division, má v úmyslu získat na hostování některé hráče Realu Madrid, kteří nebudou mít velkou šanci zůstat v prvním mužstvu.

Jmenovitě by se mělo jednat o Marcela, Javi Garcíu a především o Argentince Gonzala Higuaína. Naplánováno to mají ve Valladolidu hezky. Hráč by v klubu, který by nemohl konkurovat Realu, dostal hodně příležitostí, což je v jeho věku to nejdůležitější.

"Když se rozhodnou poslat hráče na hostování, myslím, že bychom byli velmi dobrá volba," uvedl včera sportovní ředitel klubu José Luis Perez Caminero. Ten prohlásil nejen to, že se mu líbí Higuaín, ale že tohoto hráče již dlouho sledují, ještě když hrál za River Plate.

Jestli se Real rozhodne poslat na hostování, jak Higuaína, tak Marcela, Valladolid chce být jako první na seznamu. Caminero se proto chce co nejdříve sejít se sportovním ředitelem Realu Pedjou Mijatovičem. "Plánujeme, že čtyři až šest hráčů nebudou v prvním týmu a byli bychom rádi, kdyby hráli tady."

Caminero v případě Marcela nevidí problém v tom, že na jeho místě má Gonzala Vicenteho a vede jednání o prodloužení smlouvy s Marcosem. "Jestliže bude šance vzít Marcela, prozkoumáme situaci na tomto postu a uvidíme, kdo tady zůstane."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články