Zpět na » Primera Division » Betis je pro mne číslo jedna

Primera Division - Betis je pro mne číslo jedna

0

Líbilo se

23.05. - Roque Santa Cruz, útočník Bayernu Mnichov není ve svém současném klubu příliš spokojen se svou sportovní situací, neboť nehraje tak, jak by si představoval. Uvažuje proto o odchodu. Jeho možným příštím působištěm se může stát klub z Andaluzie.

"Betis je pro mně první volba," řekl paraguayský reprezentant krátce poté, co dvěma góly pomohl porazit Mainz 05 v závěrečném ligovém kole německé Bundesligy.

Santa Cruz, který se sešel s Loperou, prezidentem Betitsu, byl zpočátku k nabídce Veridblancos trošku zdrženlivější. Ale po dlouhém rozhovoru nabyl přesvědčení, že Betis by pro něj mohl být ideálním působištěm v příštím ročníku.

"Díky problémům se zraněním, které jsme měl, potřebuji jednu, nebo dvě sezony pravidelně hrát, abych chytil rytmus. Když přišla tahle nabídka, zaujala mne a vyjednáváme. Rozdíl ve finančních částkách je značný, ale řekli mi, že chtějí stavět mužstvo a myslet při tom na mně a to je hodně důležité. Mám mnohem lukrativnější nabídky, ale Betis je první na řadě, protže mi nabízí to, co teď nejvíc potřebuji."

Santa Cruz má v Bayernu smlouvu do roku 2009. "Už jsem s nimi mluvil, abych jim řekl, že bych chtěl odejít a teď trošku změnili svůj postoj. Teď sice hraji, ale moje myšlenka zůstává stejná. Bayern mi řekl cifru, kterou za mně chce a najednou chtějí víc," vysvětlil hráč.

Myslí si, že se celá záležitost nevyřeší do té doby, než začne německý klub plánovat příští sezonu. "Chtěl bych vědět můj osud dřív, než odjedu na Copa América, ale asi to není možné. Bayern ještě neví, kteří útočníci přijdou."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články