Zpět na » Primera Division » Arteta si to ještě rozmýšlí

Primera Division - Arteta si to ještě rozmýšlí

0

Líbilo se

22.05. - Real Zaragoza sice už zřejmě vzdal boj o příčky zajišťující účast v příštím ročníku Ligy mistrů, přesto i do poháru UEFA se chce pořádně posílit a bude se snažit dojít co nejdále. K tomu má přispět i španělský záložník Mikel Arteta.

Ten aktuálně odvádí výborné služby v méně populárním liverpoolském klubu, Evertonu, ovšem Zaragoza má o jeho služby maximální interes. Dokonce prostřednictvím jeho agenta uskutčnila seriózní schůzky, ve kterých vyjádřila zájem o přestup. Arteta si však chce vzít ještě čas na rozmyšlenou, aby se rozhodl, jestli zůstane na ostrovech, nebo se vrátí do Ĺ panělska.

Postup Evertonu do poháru UEFA v Goodison Parku rozpoutal vlnu euforie a vůbec neplánují, že by Arteta odešel. "Má ještě tři roky smlouvu a ví, že mu ji chceme prodloužit," řekl minulý týden David Moyes, manažer Evertonu. Rovněž Keith Wyness, generální ředitel klubu před čtrnácti dny hovořil o prodloužení Artetova kontraktu, jisté je však jedno, k žádným jednáním zatím nedošlo.

Arteta je právě teď na dovolené ve Spojených státech, takže na rozhodnutí si budeme muset počkat minimálně do příštího týdne. Arteta neustále mluví o příští sezoně, kdy Everton naskočí do pohárové Evropy a ve všech vyjádřeních jako by tlačil klub k tomu, aby posílil kádr.

"Musíme toho hodně zlepšit, musíme udělat příští sezonu pokroky, protože bude mnohem tvrdší, než letošní. Klub potřebuje koupit nové hráče a my, co jsme tady musíme být připraveni na velkou výzvu," řekl Arteta. Loni Everton vypadl v předkole Ligy mistrů a posléze byl vyřazen i z poháru UEFA.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články