Zpět na » Primera Division » Situace v čele zůstává stejná

Primera Division - Situace v čele zůstává stejná

0

Líbilo se

21.05. - Další kolo Primera Division je za námi a situace na čele tabulky se nezměnila, neboť všechny čtyři týmy, které si ještě dělají naděje na ligový primát zvítězily. Real dával stejně jako předchozí kolo vítězný gól až v hodině dvanácté, Barca se rozpomněla na střelecké schopnosti, možná však už pozdě.

Sevilla zdárně otočila nepříznivě se vyvíjející utkání na půdě Deportiva, v jehož barvách se trefil po dlouhé pauze se navrátivší Bodipo. Gólem Joaquína v poslední minutě se udržela ve hře Valencia, která přerušila sérii výher Mallorcy na domácí půdě.

"Bylo to velmi důležité utkání a obtížné. Mužstvo se mi líbilo, ale pořád ještě schází tři zápasy, pořád ještě nejsme mistry. Odehráli jsme dobré utkání a o výhře jsme mohli rozhodnout již dříve. Ale mužstvo vypnulo proti dobrému soupeři a darovalo mu dva góly. Ale zareagovali jsme dobře, příkladem je průnik Roberta Carlose z více než osmdesáti metrů." To byla slova trenéra vedoucího celku tabulky Fabia Capella po těsné výhře 3:2 v Huelvě.

Trenér Barcelony Rijkaard o vítězném utkání na půdě Atlética 6:0 povídal následovně:"Tohle nám dá naději. Viděli jsme dobré utkání proti soupeři, který je za normálních okolností pro nás velice těžký. Ale stává se to často, že když dáte branku na 1:0, soupeř musí hru otevřít a je tak víc místa. My jsme toho využili velmi pěknými góly. Za stavu 0:0 to bylo úplně jiné utkání, ale po obdržené brance to museli otevřít a individuální kvalita našeho celku rozhodla."

Trenér vítěze poháru UEFA Juande Ramos viděl své mužstvo po výsledku 2:1 z La Coruňi jako spravedlivého vítěze. "Jediné mužstvo, které se snažilo, byla Sevilla. Přístup Deportiva se mi nelíbil, za nerozhodného stavu pouze zdržovali a spokojili se s tím. Byli jsme trošku znavení z těch oslav po poháru UEFA, ale hráli jsme slušně dozadu a proměnili naše příležitosti. Museli jsme tady vyhrát, abychom zůstali nahoře."

Trenér čtvrtého bojovníka o ligový grál, Valencie, Quique Sánchez Flores uvedl: "Pořád máme právo myslet na titul. Nezáleží na nás, ale pořád můžeme myslet na titul. Tuhle sezonu jsme zažili spoustu nepříjemností a přesto všechno se mužstvo prosadilo, protože má iluze a sílu, kterou mu dá každodení práce. Během utkání jsme měli jasné šance, které jsme nedokázali proměnit a po pěkné kombinaci mezi Jorge Lopezem a Joaquínem jsme dali gól. Ale nejdůežitější bylo, že mužstvo nikdy neztratilo víru a svoji tvář."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články