Zpět na » Primera Division » Xabi Alonso může opustit Liverpool

Primera Division - Xabi Alonso může opustit Liverpool

0

Líbilo se

21.05. - Na britských ostrovech neustále rostou spekulace o tom, že by španělský záložník Xabi Alonso mohl opustit Liverpool a skončit v sítích lanařů z Realu Madrid, nebo Barcelony. Ukazuje na to několik indicií.

Ještě před pár měsíci to bylo těžko představitelné, že by Xabi Alonso opustil Anfield Road. Nicméně situace se diametrálně změnila v posledních týdnech díky různým konkrétním okolnostem a Alonso by mohl pro příští sezonu skončit v jiném týmu.

Za prvé, Xabi Alonso ztratil místo v základní jedenáctce od chvíle, kdy přišel Argentinec Javier Mascherano. Ten si ho vybojoval zejména dobrými výkony v Lize mistrů. Kromě toho, hráč zatím ještě nenašel společnou řeč s vedením týmu ohledně jeho prodloužení smlouvy. Klíčovým problémem jsou samozřejmě vysoké finanční požadavky španělského reprezentanta, které klub nechce akceptovat.

Další ránou do vazu Xabiho Alonsa je angažování mladého brazilského záložníka Lucase Leiva, jenž má před sebou skvělou budoucnost a určitě dostane příští sezonu prostor ukázat se.

O služby Xabiho Alonsa se pochopitelně ucházejí dva nejmocnější ve Ĺ panělsku, Real a Barcelona. Po bývalém hráči Realu Sociedad se již několikrát vyptávali, i když teď jsou mnohem příznivější okolnosti.

Minulé léto například Real svůj zájem vzdal, když se dozvěděl sumu, na jakou si považují Alonsa, jenž byl hráčem základní sestavy v Liverpoolu. Barcelona až tak daleko nedošla, ale není žádným tajemstvím, že Culés situaci Xabiho v Liverpoolu velmi pozorně sledují. Možná právě teď nastal ten moment, kdy znovu uvidíme Xabiho Alonsa v Primera Division.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články