Zpět na » Primera Division » Espanyol koupil Clementeho

Primera Division - Espanyol koupil Clementeho

0

Líbilo se

19.05. - Espanyol Barcelona, finalista letošního ročníku poháru UEFA již začal posilovat svůj kádr pro příští sezonu. Prvním úlovkem je levý obránce Bocy Juniors, Argentinec Clemente Rodríguez. V Espanyolu podepsal smlouvu na čtyři roky a Espanyol musel zaplatit 2,5 milionů eur.

Clemente, který se narodil 31.července 1981, se znovu vrací za prací do Evropy, jelikož v sezoně 2003-04 byl prodán do Spartaku Moskva, kde se potkal se svým krajanem Fernandem Cavenaghim. V Rusku se ale Clementemu moc nelíbilo a Boca Juniors si ho stáhla zpět formou hostování.

Angažování Clementeho dostalo přednost před Rumunem Pulhacem, v jehož neprospěch hovořil nedostatek mezinárodních zkušeností. Teď se pozornost Espanyolu bude směrovat na posílení záložní řady, zejména její pravé strany. Zástupci klubu již mají vyhlédnutého hráče Osasuny Pamplona, Valda, ovšem jeho angažování zřejmě bude komplikované.

Dalším hráčem, který se zamlouvá Espanyolu je Santi Cazorla, jenž po letním odchodu z Villarrealu vykvetl v Recreativu, ale Villarreal si do smlouvy prosadil klausuli o jeho možném koupení zpět za 1,2 milionů eur a tak zatím není jisté, jaký bude hráčův osud. Cristian Wilhelmsson, který letos hostoval v Římě z Nantes je dalším na seznamu.

Dalším postem, který se ještě bude snažit posílit Espanyol bude střed pole, kde po sezoně klub zřejmě opustí Fredson a Eduardo Costa a na jejich místo by mohl naskočit odchovanec Realu Madrid Borja, jenž byl letos klíčovým článkem při postupu Valladolidu do Primera Division.

/ marca.com, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články