Zpět na » Primera Division » Beckham chce odejít s titulem

Primera Division - Beckham chce odejít s titulem

0

Líbilo se

19.05. - David Beckham věří, že z Realu Madrid odejde v dobrém světle a nejlépe i s titulem. Bylo by to pro něho určitě nejlepší možné zakončení, vždyť právě on má velký podíl na tom, že dostal Real z herní krize, která ho popadla v této sezóně.

Beckhamovi se závratnou rychlostí blíží jeho konec účinkování v Realu Madrid, přesněji mu zbývají jen čtyři zápasy. Už také začíná postrádat své přátele, které má ve Ĺ panělsku. Ovšem nejen přátele, ale také španělskou kuchyni. Anglický záložník nechce odejít do Los Angeles bez toho, aniž by se se všemi rozloučil a poděkoval jim za jejich dobré jednání.


Beckham ve čtvrtek organizoval večeři s svými přáteli. Byl doprovázen Robertem Carlosem, Cicinhem a Miguelem Salgadem společně s mnoha dalšími madridskými kamarády. Anglický hráč byl dojat, když mu předali pamětní desku, kde bylo vyryto: De tus amigos. ‘La Peñita’. Suerte’. (od tvých přátel)


Od Beckhamova přestupu do Realu Madrid se toho hodně očekávalo, ale poté byl kritizován, že už nehraje tak dobře jako v Manchesteru United a je to spíše reklama. Prožíval velmi těžké období, protože v Realu většinou sedával na lavičce náhradníků a byl dokonce vyhozen i z anglické reprezentace. Když se mu takto nedařilo, dohodl se na přestupu do Spojených Států. Avšak z této sezóny chce odejít se ctí a výrazně vylepšil herní výkon Realu v posledních několika zápasech. Velký podíl má také na tom, že se los blancos dokázali vyhrabat z krize a dotáhnout se na vedoucí Barcelonu. Teď to určitě budou chtít dotáhnout až do vítězného konce a my se můžeme těšit na dramatický závěr sezóny 2006/2007.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články