Zpět na » Primera Division » Pelé vsází na Barcelonu

Primera Division - Pelé vsází na Barcelonu

0

Líbilo se

17.05. - Bájný brazilský hráč si myslí, že Ronaldinho a Kaká jsou si velice podobní, ale hráč ve službách Milánu je podle Pelého více týmový, než barcelonské eso. Na zisk titulu v Primera división favorizuje Barcelonu.

“Je těžké říct, který tým vyhraje Primera división, ale myslím si, že více šancí má Barcelona. Lidé zapomínají, že každý hráč má dobré, ale i špatné momenty. Real Madrid teď chytil rytmus, ale pro mě je lepším týmem stále Barcelona”, vysvětlil Pelé.


Pelé nechtěl srovnávat Ronaldinha a Kaká. “Jsou to hráči víceméně stejní. Oba dva jsou v dobré formě, ale Kaká mi připadá více jako týmový hráč.


Pelé sice věří, že Barcelona získá titul, ale současná situace favorizuje jejího odvěkého rivala, Real Madrid. Ten je teď v lepší formě a hlavně je na tom mnohem lépe psychicky. Jaký směr nabere závěr ligy nám ukáže už blížící se 35. kolo, ve kterém si hlavně Barca odbude ostrý souboj. Čeká ji totiž Atlético Madrid. Madridskému klubu se sice v této sezóně moc nedaří, ale musí zabojovat, aby se dostal alespoň do poháru UEFA. První vzájemný zápas v této sezóně dopadl na Nou Campu nerozhodně 1-1, a tak můžeme očekávat velice vyrovnané utkání.


Naopak Real Madrid čeká o něco lehčí soupeř, ale jak Recreativo Huelva už jednou potvrdilo, může porazit i bílý balet. Papírově je to sice slabší soupeř než má Barca, ale v této sezóně se mu už Real Madrid porazit podařilo a to dokonce na San Bernabeu 0-3. Nicméně Real je teď v dobré formě, zatímco Recreativo minulé kolo v Seville prohrálo.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ elmundo.es/fotbalporta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články