Zpět na » Primera Division » Palop - nejlepší hráč finále

Primera Division - Palop - nejlepší hráč finále

0

Líbilo se

17.05. - Hrdina včerejšího finále poháru UEFA, brankář Sevilly Andres Palop, byl zvolen nejlepším hráčem finálové bitvy. Díky jeho zákrokům při penaltovém rozstřelu mohli jeho spoluhráči slavit a po roce si užívat trofej pro vítěze druhé nejprestižnější kontinentální klubové soutěže.

Rodák z Valencie se proměnil v opravdového hrdinu včerejší bitvy. před zástupci tisku se vyjádřil takto: "Jsem spokojený a velmi šťastný za všechny lidi, kteří toužili po znovuzískání trofeje. Na osobní úrovni rovněž, když jsme si mysleli, že zápas je rozhodnutý, vyrovnali a přišly penalty. Chtěli jsme rozhodnout, ale nepovedlo se nám to. V zápase jsem se cítil dobře, měl jsem několik těžkých zákroků, díky nímž se nedostali do vedení. Byl jsem maximálně soustředěný, abych mužstvu ve všem pomohl. Díky bohu se pohár UEFA vrací do Sevilly."

Dále hrdina utkání podotkl: "Chci poděkovat všem svým spoluhráčům, kteří vyvinuli velké úsilí a byli koncentrovaní. Tenhle okamžik poslouží k tomu, aby si fanoušci mohli užívat. V téhle soutěži jsem zažil úplně všechno. Vstřelil jsem gól, nahrával jsem i jsem jim zabraňoval. Ale po dnešku již tolik nemyslím na zápas na Ukrajině, kde jsem dal gól, ale na zákroky při penaltách."

Palop se dále rozhovořil o svých osobních pocitech: "Zažil jsem ve své kariéře hodně problémů. Takže chci poděkovat trenérovi, který mi neustále věřil a v každém momentě pomáhal. Musíme si užívat, co to půjde. Nesmíme ale polevit, ani mít hlavu v oblacích. Chceme pokračovat stejným způsobem, aby klub zůstal na vzestupu."

Nakonec brankář Sevilly ocenil soupeře, barcelonský Espanyol. "Zahráli výborný zápas a vůbec celou soutěž. Musíme jim zatleskat a poblahopřát.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sevillafc.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články