Zpět na » Primera Division » Nad Van Golem visí hrozba

Primera Division - Nad Van Golem visí hrozba

0

Líbilo se

16.05. - Ruud Van Nistelrooy, útočník Realu Madrid již několik kol hraje s hrozbou páté žluté karty, což v Primera Division představuje jednozápasový nucený odpočinek.

Tato absence by byla pro Real hodně citelná, vezmeme-li v potaz skvělou gólovou formu, kterou v současné chvíli Holanďan má. S jedenadvaceti góly se prodral do čela klasfikace nejlepších kanonýrů.

Van Nistelrooy však již pěkně dlouho obávané páté žluté kartě odolává. Plných osm kol.ˇZatím poslední kartónek žluté barvy spatřil v El Clásicu na Nou Campu, které bylo na programu ve 26.kole, přesně 10.března.

Teď, čtyři kola před koncem bude jeho odolnost vůči páté kartě více než potřebná, protože Real Madrid na jeho góly hodně spoléhá. Všimněme si však, že Ruud viděl všechny své dosavadní karty na soupeřových stadionech a v neděli jede Real na půdu Recreativa.

Kromě Van Nistelrooye jsou v karetním ohrožení další borci z Bílé enklávy. Hrozba jubilejní karty je nad Robertem Carlosem, Robinhem a Sergiem Ramosem.

V případě posledně jmenovaného by se uzavřel již třetí karetní cyklus, neboť Ramos má na svém kontě již čtrnáct karet. Cifra podobná jeho kolegovi z obranné dvojice, Cannavarovi, jenž rovněž nasbíral slušnou porci karet.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články