Zpět na » Primera Division » Real Madrid v číslech

Primera Division - Real Madrid v číslech

0

Líbilo se

15.05. - Real Madrid, který podle fanoušků v této sezóně neukazuje nejoslnivější výkony, má už počet bodů, které odpovídají mistru ligy. I když musíme říct, že se v závěrečné fázi ligy zvedl a předvádí velice dobrý fotbal. Také proto se teď dělí o první místo s Barcelonou.

Fabio Capello, trenér Realu Madrid měl v poslední době hodně starostí, protože mu hrozil vyhazov. Nicméně čísla mluví za vše. Bílý balet už je celkem, který v této sezóně nasbíral nejvíce vítězství. Na kontě jich má 20, což je o jedno více než Barcelona, Sevilla a Valencie. Poslední vítězství Realu, které nastalo ve 34. kole, překonalo 19 výher, které s Realem Madrid nabíral Vicnete del Bosque, když vyhrál ligu v roce 2002-2003.


Navíc, Real Madrid už nastřádal více bodů na svém domácím stadionu Santiago Bernabeu, než na hřištích soupeře, což je nezbytné na to, aby los blancos mohli po dlouhé době oslavovat titul.


Dalším optimistickým číslem je pro Real Madrid počet výher na soupeřových hřištích. Real naposledy opustil svůj stadion, když měl naplánován zápas v Bilbau s Athleticem. Touto výhrou vyrovnal rekord v počtu vyhraných zápasů v lize z roků 60-61 a 87-88.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články