Zpět na » Primera Division » Utkání rozhodl detail, říká Rijkaard

Primera Division - Utkání rozhodl detail, říká Rijkaard

0

Líbilo se

14.05. - Frank Rijkaard si po remíze svého týmu ve včerejším utkání s Betisem (1:1) postěžoval na ztrátu koncentrace při vyrovnávací akci Sobise v 89.minutě. "Je to škoda, když takovýto detail rozhodl o remíze," vysvětlil Rijkaard.

"Při vyrovnávacím gólu Betisu jsme ztratili koncentraci. Myslím, že jsm měli zakrýt balon. Rozhodčí ukazoval žlutou kartu a oni rychle rozehráli... byl to drobný detail, ale hodně podstatný a pro nás velká škoda." Tak viděl Frank Rijkaard rozhodující akci utkání v 89. minutě, díky níž přišel obhájce titulu o vedení v ligové tabulce.

Přesto si holandský trenér myslí, že Barca má šanci ligu vyhrát. "Ještě není rozhodnuto. Musíme dál pracovat a všímat si jen sebe samých." K samotnému utkání poznamenal: "Mužstvo začalo utkání dobře, vytvářelo si šance, dalo gól z penalty. Do druhého poločasu jsme ale nenastoupili dobře, chybělo nám trochu síly pokračovat a dát rozhodující gól a pak drobnost rozhodla o remíze. Musíme těmto záležitostem věnovat víc pozornosti."

Ke stavu hráčů, kteří v týdnu ztratili téměř rozhodnutou semifinálovou dvojbitvu s Getafe v poháru a teď ztratili vedení v ligové tabulce Rijkaard řekl: "Všichni jsou zklamaní, všechny nás to bolí. V kabině jsme viděl pouze zklamané tváře. Mluvili jsme spolu a nesmíme věšet hlavu, ještě máme před sebou utkání. Musíme se z toho dostat s hrdostí, protože můžete remizovat, vyhrát, nebo prohrát, ale nesmíte ztratit hrdost."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ fcbarcelona.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články