Zpět na » Primera Division » Bylo nutností vyhrát, tvrdí Juande Ramos

Primera Division - Bylo nutností vyhrát, tvrdí Juande Ramos

0

Líbilo se

13.05. - Včera pozdě večer porazila třetí Sevilla Recreativo Huelva, které bojuje o právo startu v poháru UEFA, 2:1 a dál setrvává v boji o mistrovskou korunu. Trenéři obou mužstev to viděli následovně.

Juande Ramos vypadal po zápase, které jeho svěřenci vyhráli 2:1, spokojeně, protože potřebovali nutně bodovat, aby neztratili kontakt s Realem a Barcelonou. Pro Ramose "Bylo nutností vyhrát, protože týmy nahoře neztrácejí." K zápasu poznamenal: "V prvních dvaceti minutách byla Sevilla lepší, ale možná jsme si mysleli, že to bude lehké a to dalo Recreativu život. Blízké finále poháru UEFA na hráče určitě působilo." Připusti rovněž, že "dokud nebyl stav 2:0, nebyl klid."

K obsazení hráčů v obraně podotkl: "Dragutinovič bude hrát ve středu od začátku jako stoper, proto jsem ho postavil do středu obrany a Escudé, který je pro finále vykartovaný, hrál na kraji obrany." Trenér Marcelino, jenž byl vyloučen nejprve oznámil, že "nezná důvod vyloučení, možná že to bylo kvůli opuštění vymezeného prostoru," ujistil, že to nemohlo být " kvůli insultaci, provokacím ani ničemu jinému." Pro trenéra Recreativa " se fotbal skládá z vytváření šancí a zabraňování, aby si je vytvářeli druzí. Recreativo to splňovalo, kromě chyby, který zapříčinila první gól Sevilly, když dali horizontální přihrávku na hranici vápna."

Marcelino rovněž řekl, že "na této úrovni můžeme příští týden porazit Real Madrid. Když jsme v první části vyhráli na Bernabeu, tak jsem si odpykával trest, tak uvidíme, jestli se to bude opakovat."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články